PREZENTACJA SZKOŁY

Szanowni Państwo, dziękujemy za zgłoszenie dziecka do naszej placówki.

lista dzieci przyjętych do SP nr 6 zostanie udostępniona dnia 25 maja 2018 g. 12.00,

lista dzieci w podziale na oddziały zostanie udostępniona dnia 04 czerwca 2018 g. 12.00.

Zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do oddziałów zerowych i klas pierwszych

na spotkanie z wychowawcami klas dnia 20 czerwca 2018 o g. 17.00

UWAGI I WNIOSKI ZWIĄZANE Z REKRUTACJĄ NALEŻY ZGŁASZAĆ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WAKACJE NA SZÓSTKĘ

Dla dzieci młodszych organizujemy zajęcia w wybrane dni wakacji pt WAKACJE na 6

możliwość mailowego zgłaszania dzieci na tę formę zajęć opiekuńczych jest dostępna do 30 maja 2018, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

osoby, które zgłosiły dziecko na zajęcia w ramach projektu WAKACJE na 6 otrzymają odpowiedź zwrotną drogą elektroniczną do dnia 20 czerwca 2018)

Wyniki postępowania rekrutacyjnego będą udostępniane w szkole w formie list uczniów w terminach ustalonych przez gminę Gdynia. Listy będą dostępne na parterze, na korytarzu od daty (dzień i godzina) ustalonej w zarządzeniu nie dłużej niż przez dwa dni robocze. Z uwagi na potrzebę ochrony danych osobowych, nie udzielamy informacji o wynikach rekrutacji drogą telefoniczną czy mailową. Bardzo prosimy, aby pamiętać, że niewskazane jest fotografowanie list uczniów. Dziękujemy za zrozumienie.

HARMONOGRAM UDOSTĘPNIANIA LIST KANDYDATÓWW POSTĘPOWANIU REKRUTACYJNYM

DO ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH, KLAS PIERWSZYCH I KLAS SPORTOWYCH

NA ROK SZKOLNY 2018-2019

pencilKLASA INNOWACYJNA 2018

spotkanie dla Rodziców uczniów klas III zainteresowanych ofertą odbędzie się 15 maja 2018 o godzinie 18.30

pencilKLASY SPORTOWE 2018

testy sprawnościowe 11 maja 2018 g. 15.00

pencilODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE 2018                   STRONA INTERNETOWA DLA RODZICÓW - ZAPISY DZIECKA DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

zgłoszenia elektroniczne 26 marca 2018 - 09 kwietnia 2018

spotkanie dla Rodziców 11 kwietnia 2018 godzina 17.00

pencil KLASY PIERWSZE 2018

składanie dokumentów 30 marca 2018 - 27 kwietnia 2018

spotkanie dla Rodziców 11 kwietnia 2018 godzina 17.00

ZGŁOSZENIE dotyczy dzieci mieszkających w rejonie

WNIOSEK dotyczy dzieci spoza rejonu

składamy w kancelarii szkoły (pomieszczenie 02) lub przesyłamy skany dokumentów na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UCHWAŁA NR XXIX/716/17 RADY MIASTA GDYNI z dnia 22 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego ustala od września 2017 rejon dla Szkoły Podstawowej nr 6:

puzle

rejon szkoły.pdf