Poznaj nas lepiej

O naszej szkole

Poznaj nas lepiej

Szkoła Podstawowa nr 6

Czas, jaki Twoje dziecko spędzi w szkole podstawowej, jest ekscytujący, pełen wyzwań, satysfakcjonujący i satysfakcjonujący. To przecież najważniejszy okres w życiu Twojego dziecka i Twojej rodziny. Chcemy, aby nasze dzieci cieszyły się szkołą, były szczęśliwe, miały poczucie własnej wartości i rozwijały zaufanie do siebie i swoich możliwości. Uznajemy dzieci za jednostki, które mają różne mocne i słabe strony. Będziemy wspierać ich w osiąganiu pełnego potencjału, prowadząc ich, by dawali z siebie wszystko, doceniając to, co robią dobrze i pomagając im zobaczyć, jak mogą zrobić lepiej.

Wyniki edukacyjne dzieci są maksymalizowane wszędzie tam, gdzie rodzice są aktywnie zaangażowani w szkołę, dlatego staramy się budować trwałe partnerstwo między dziećmi, nauczycielami i rodzicami, umożliwiając im aktywne wspólne uczestnictwo w celu uzyskania pozytywnych wyników edukacyjnych. Pracujemy nad tym, aby zapewnić dzieciom gruntowne ugruntowanie podstawowych umiejętności; rozwijać żywe zainteresowanie i ciekawość świata, w którym żyją, i rozwijać miłość do nauki, która pozostanie z nimi przez całe życie.

Wirtualny spacer po szkole

Wybierz się na wycieczkę i poznaj nas lepiej!
Film zabierze Cię do wszystkich miejsc w naszej szkole.