Piłka nożna

Klasy sportowe dla chłopców

Klasy sportowe o profilu piłka nożna dla chłopców prowadzimy od roku 2014.

Obecnie oferta dotyczy chłopców od klasy I do VIII.

Współpracujemy z Bałtyk Gdynia Akademia Piłkarska.

Zajęcia szkolenia sportowego dopasowujemy do planu zajęć.

Klasa sportowa o profilu piłka nożna to:

• możliwość rozwoju fizycznego,

• doskonalenie umiejętności działania zespołowego,

• radość z osiągania sukcesów,

• nowe znajomości,

• praca z profesjonalistami,

• wyjazdy na szkolenia i obozy sportowe.

ODWAŻ się WARTO !!!

Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala wytrwać.

Jim Ryun

Kadra trenerska

Szymon Szczechowski

Trener posiadający licencję trenera piłki nożnej - UEFA B, pracujący w klubie piłkarskim - Bałyk Gdynia przy roczniku 2009. Jako zawodnikowi udało się mu zagrać na poziomie III ligi i rozegrać ponad 100 meczów na poziomie seniorskim. Pod kątem trenerskim sukcesem jest ciągły rozwój jego podopiecznych, tak w klubie jak i w szkole.
szczechowski@sp6.gdynia.pl

Andrzej Golecki

Przewodniczący zespołu nauczycieli wychowania fizycznego. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, posiadający licencje trenerska PZPN A, nauczyciel wychowania fizycznego, wychowanek Arki Gdynia,wielokrotny reprezentant Polski w kategorii U – 15, U-16, U - 18 juniorów oraz kadry młodzieżowej Polski U – 20. Zdobywca brązowego medalu na Mistrzostwach Europy juniorów do lat 18. Trzykrotny zwycięzca plebiscytu na Najlepszego piłkarza województwa Pomorskiego, laureat w plebiscycie Dziennika Bałtyckiego na najlepszych sportowców województwa pomorskiego. Osiągający liczne sukcesy na arenie gminy i województwa w sporcie szkolnym. Współpraca z Gdyńskim Centrum Sportu oraz klubem sportowym Bałtyk Gdynia.
golecki@sp6.gdynia.pl

Artur Domeracki

absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, trener piłki nożnej z licencją UEFA A. Koordynator pionu sportowego oraz trener w Akademii Piłkarskiej Bałtyku Gdynia. Były Reprezentant Polski juniorów w kategorii U16
domeracki@sp6.gdynia.pl