Wakacje już za...

18Dni
7Godziny
30Minuty
50Sekundy

Szkoła podstawowa nr 6 ogłasza nabór na zajęcia nauki pływania dla uczniów klas I-V na rok szkolny 2026/2027.

Zajęcia skierowane są zarówno dla dzieci rozpoczynających naukę pływania, jak i do uczniów posiadających już podstawowe umiejętności pływackie.

Celem zajęć jest:

– nauka pływania 

– doskonalenie technik pływackich

– poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej

– kształtowanie zasad bezpiecznego zachowania w wodzie.

Organizacja:

– terminy zajęć dopasowane do planu lekcji

– pod opieką wykwalifikowanego trenera

– na obiektach AMW Gdynia

– zapewniamy transport uczniów na basen i z powrotem pod opieką opiekuna

Termin rozpoczęcia zajęć : polowa września 2026r.

Zapisy :  sport@sp6.gdynia.pl

 

Oficjalnymi kanałami komunikacyjnym Szkoły Podstawowej nr 6 są:
W związku z modernizacją sieci telefonicznej tymczasowy numer telefonu do szkoły 58 5859695 
 
Zmierzamy do przestrzegania zasady komunikowania się Wychowawców klas oraz Nauczycieli z Rodzicami / Opiekunami uczniów z wykorzystaniem poczty elektronicznej w systemie LIBRUS. Nauczyciele korzystają ze służbowych adresów mailowych. W kontaktach ze szkołą prosimy używać adresów mailowych wskazanych przez Państwa i wprowadzonych do dziennika LIBRUS.
Inne informacje dotyczące kontaktów z placówką KONTAKT
 
Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za informacje przekazywane przez osoby niebędące pracownikami placówki.
 
W sekretariacie składamy pisemne wnioski dotyczące wydania:
W sekretariacie składamy kopie dokumentów lekarskich lub orzeczeń / opinii z poradni psychologiczno-pedagogicznych będacych podstawą decyzji z zwolnieniu ucznia z zajęć wychowania fizycznego, ustalenia dla ucznia nauczania indywidualnego, ścieżki edukacyjnej, wdrożenia from pomocowych lub dostosowania form i warunków przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty.
 

Organizacja Roku Szkolnego

Zobacz wszystko
22cze

Rada pedagogiczna

00:00 - 23:59

Poznaj nas lepiej

Budowę szkoły rozpoczęto w 1934 r. Zgodnie z założeniami miała posiadać osiem sal lekcyjnych, pomieszczenia dla kierownika szkoły i na kancelarię oraz pokój nauczycielski. Budowa zgodnie z projektem została zakończona w październiku 1935 r.

W latach wojennych  budynek szkoły został szpitalem polowym PCK. Tutaj udzielano pomocy rannym żołnierzom, a także ludności cywilnej. Piwnice szkoły służyły jako schron. Po zajęciu Gdyni okupanci hitlerowscy zorganizowali w szkole naukę, która odbywała się w języku niemieckim. Po wojnie w roku szkolnym 1945/1946 budynek znów został oddany do użytku szkolnego. Uczyło się w nim 733. uczniów. Od tamtej pory nasza szkoła przeszła szereg przemian, modernizacji i zmian kadrowych.

Wirtualny spacer po szkole

Wybierz się na wycieczkę i poznaj Nas lepiej! Film zabierze Cię do wszystkich miejsc w naszej szkole.

Przejdź do treści