A A A

 

medal

KONRAD POMIERSKI KLASA 2B

medal

NATALIA PUŹNIAK KLASA 5C

medal

UCZNIOWIE KLASY 1D

medal

POLICYJNA FOCKA KLASA 1A

medal

FILIP DANILUK KLASA 2B

medal

JAKUB SAMASZKO KLASA IC

medal

IGOR KOCH KLASA 1A

medal

MATEUSZ GEMZAŁA KLASA 5D

medal

ANNA CHLUDZIŃSKA KLASA 0A

medal

MATEUSZ LETKIEWICZ KLASA 0B

medal

ROZALIA STASZAK KLASA 1D

medal

JULIA WYSOCKA KLASA 1A

medal

MARIANNA WTULICH KLASA 2B

medal

IGOR MENTEL KLASA 4G

medal

KAROL KULA KLASA 3A

medal

OLIWIA GEMZAŁA KLASA 3A

medalSZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 "ODZNAKA SZKOŁA e-TWINNING"

medal

NATASZA WOŁCZYK KLASA 1C

medal

IGOR CHOIŃSKI KLASA 3B

UCZNIOWIE KLASY 3Bmedal

medal

UCZNIOWIE KLASY 3B

medal

MARTA ROGALEWSKA KLASA 1B

medalANASTAZJA PIĘTKA KLASA 1B

medalZOFIA TRZASKOWSKA KLASA 1B

medalJAKUB I SZYMON GĄSIOREK KLASA 0A

medalSYLVIA MAŁACHOWSKA KLASA 5B

medalEDYTA DYRYWA KLASA 6B

medalSUKCESY UCZNIÓW KLASY 3G

medalROKSANA BRZÓSKA KLASA 4B

medalMICHAŁ MACHALIŃSKI KLASA 7C

medalSANDRA MROCZKOWSKA KLASA 7C

medalJULIA HATŁAS KLASA 3F

medalUCZNIOWIE KLASY 6C

medalAMELIA łOBODZIŃSKA I MAJA BIL KLASA 5E

medalIGOR MÓWIŃSKI KLASA 1E

medalSZYMON ZIĘBA KLASA 1E

medalMACIEJ KOSS KLASA 1E

medalVICTORIA NADOLSKA KLASA 1E

medalWIKTORIA ROZENKO KLASA 7A

medalSUKCESY UCZNIÓW KLASY 3A

medalADAM TUTKOWSKI KLASA 3D

medalWERONIKA WASIELEWSKA KLASA 6A

medalKRZYSZTOF KONSTAŃSKI KLASA 6A

medalUCZNIOWIE KLASY 4C

medalLENA MIECZKOWSKA KLASA 1A

medalZUZANNA BOROCH KLASA 4E

medalALEXANDER KRUPA KLASA 4E

medalTOMASZ STASIAK KLASA 1A

medalMARTYNA POPŁAWSKA KLAS 4A

medalMARTA HENDZEL KLASA 1A

medalMARIA CZARKOWSKA KLASA 2A

medalNIKODEM PASTERNECKI KLASA 5D

medalMEDARD KOTOWICZ KLASA 6D

medalUCZNIOWIE KLASY 3E

medalEMILIA SKÓLSKA KLAS 5C

medalANASTAZJA KUCHARENKO KLASA 0B

medalJOANNA GÓRNOWICZ KLASA 2A

medalUCZNIOWIE KLASY 3C

medalKACPER WOLIŃSKI KLASA 1A

medalALICJA BELA KLASA 7D

medalOLIWIA GOLEC KLASA 7E

medalZUZANNA ZIMNA KLASA 7F

medalZUZANNA DĄBROWSKA I MARTYNA WIECZOREK KLASA 5A

medalKACPER LAZARSKI KLASA 5A

medalJULIA SZOŁTUN KLASA 3B

 


"Gdynia. Ekologia przyszłości" - II miejsce w konkursie dla uczniów naszej szkoły

"Segregujący Piotruś" - najwyżej oceniona praca w konkursie


 MEDALIŚCI

Medal szkoły

Mały medal szkoły

 

 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc