REGULAMIN RADY RODZICÓW

Anna Walęcka

RADA RODZICÓW POWOŁANA NA ROK 2018 - 2019

pobierz.pdf

1. Na spotkaniu w dniu 12 września 2018 ukonstytuowało się PREZYDIUM RADY RODZICÓW w składzie: Elżbieta Machalińska i Joanna Hartenberger-Liszek oraz Małgorzata Włoch i Anna Walęcka. Dyrektor Szkoły dziękuje Wszystkim członkom Rady za udział w spotkaniu.
  2. Dyrektor Szkoły oraz Wychowawcy zapraszają członków Rady Rodziców na spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej 12 października 2018 na g. 14.00.
  3. Prezydium Rady Rodziców spotyka się dnia 17 października 2018 g. 17.00 w celu ustalenia zasad gospodarowania środkami finansowymi (tzw składkami na Radę Rodziców) w roku szkolnym 2018-2019. Spotkanie ma charakter otwarty, każdy członek rady może w nim uczestniczyć.
  4. Rada Rodziców organizuje BAL dla uczniów klas ósmych. Koordynatorem działań ze strony szkoły jest Pani Henryka Bastian.

RADA RODZICÓW POWOŁANA NA ROK 2017 - 2018