Dziękujemy Rodzicom za terminowe wpłaty za obiady za miesiąc październik.

Przypominamy, że za miesiąc listopad wpłaty należy dokonać między 24 a 27 października. Cena obiadu wynosi 3,5 złoty. Osoby korzystające ze wsparcia MOPS mogą  otrzymywać darmowe posiłki. Od 25 września posiłki są przygotowywane przez naszych pracowników. Posiłki jedno lub dwudaniowe zachowują kaloryczność zgodną z przepisami. Posiłki są wydawane dzieciom od 11.00 do 14.35 zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzieci z klas 0-III korzystają z posiłków pod opieką nauczyciela. Wykorzystuje się na spożycie posiłku czas przeznaczony na przerwę śródlekcyjną. Szkoła nie zapewnia żywienia dostosowanego do potrzeb dzieci będących na dietach. Wszelkie zmiany dotyczące regulaminu obiadów są publikowane na stronie internetowej szkoły. Korzystanie z żywienia zbiorowego w szkole nie jest obowiązkowe.

bellINFORMACJE - OBIADY

obiady 2

LISTOPAD - 19  DNI OBIADOWYCH

JADŁOSPIS     w sytuacjach nieprzewidzianych jadłospis może ulec niewielkiej zmianie