UWAGA OBIADY!!!

Od 1 stycznia 2019r. koszt 1 obiadu wynosi 3,00zł. Za obiady styczniowe płacimy między 1 a 4 stycznia 2019r. Opłata za cały miesiąc wynosi 66 zł.

Dziękujemy Rodzicom za terminowe wpłaty za obiady za miesiąc grudzień.

Cena obiadu od stycznia wynosi 3 złote. Osoby korzystające ze wsparcia MOPS mogą  otrzymywać darmowe posiłki. Posiłki jedno lub dwudaniowe zachowują kaloryczność zgodną z przepisami. Posiłki są wydawane dzieciom od 11.00 do 14.35 zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzieci z klas 0-III korzystają z posiłków pod opieką nauczyciela. Wykorzystuje się na spożycie posiłku czas przeznaczony na przerwę śródlekcyjną. Szkoła nie zapewnia żywienia dostosowanego do potrzeb dzieci będących na dietach. Wszelkie zmiany dotyczące regulaminu obiadów są publikowane na stronie internetowej szkoły. Korzystanie z żywienia zbiorowego w szkole nie jest obowiązkowe.

bellINFORMACJE - OBIADY

obiady 2

STYCZEŃ - 22 DNI OBIADOWE. Kwota do zapłaty 66,00 zł

JADŁOSPIS     w sytuacjach nieprzewidzianych jadłospis może ulec niewielkiej zmianie