UWAGA OBIADY!!!

Od 25 lutego 2019 ostatnia przerwa obiadowa będzie o godzinie 13.30. Obiady wydajemy do 14.10.

Przypominamy o zbliżającym się terminie płatności za obiady za miesiac  kwiecień. W kwietniu 18 dni obiadowych. Koszt 54zł.

Dziękujemy Rodzicom za terminowe wpłaty za obiady za miesiąc marzec.

Cena obiadu od stycznia wynosi 3 złote. Osoby korzystające ze wsparcia MOPS mogą  otrzymywać darmowe posiłki. Posiłki jedno lub dwudaniowe zachowują kaloryczność zgodną z przepisami. Posiłki są wydawane dzieciom od 11.00 do 14.10 zgodnie z ustalonym harmonogramem. Dzieci z klas 0-III korzystają z posiłków pod opieką nauczyciela. Wykorzystuje się na spożycie posiłku czas przeznaczony na przerwę śródlekcyjną. Szkoła nie zapewnia żywienia dostosowanego do potrzeb dzieci będących na dietach. Wszelkie zmiany dotyczące regulaminu obiadów są publikowane na stronie internetowej szkoły. Korzystanie z żywienia zbiorowego w szkole nie jest obowiązkowe.

bellINFORMACJE - OBIADY

obiady 2

kwiecień - 18 DNI OBIADOWYCH. Kwota do zapłaty 54,00 zł

JADŁOSPIS     w sytuacjach nieprzewidzianych jadłospis może ulec niewielkiej zmianie