×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_marysia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_patriot.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_cyrk.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_zagle.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_lekcje_przyrody.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_czerwiec.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_sport_1.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_filharmonia.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_rajd_brzegiem_morza.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_w_zywieniowe.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_swa.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_marysia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_patriot
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_cyrk
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_zagle
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_lekcje_przyrody
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_czerwiec
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_sport_1
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_filharmonia
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_rajd_brzegiem_morza
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_w_zywieniowe
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_swa
A A A

 Oto reprezentantka naszej szkoły w finale Ogólnopolskiego Konkursu Twórczego Używania Umysłu Wyspa Zagadek Marysia Hendzel z klasy 4c. Gratulujemy Marysiu!!!!

{gallery}2_marysia{/gallery}


 FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ

{gallery}2_patriot{/gallery}


zagle

 

III MIEJSCE DLA SP6 W OGÓLNEJ KLASYFIKACJI SZKÓŁ WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W ŻEGLARSTWIE

 


„Drogie mamy, tatusiowie!

Koleżanki, koledzy! Wszyscy widzowie!

Rzecz, się stała niesłychana,

Cyrk rozstawia się od rana.

Klauni w szatni się malują,

A kuglarze podskakują.

Już zwierzęta też gotowe,

Wszystko będzie tak bajkowe,

Że aż będzie słów brakować,

Więc braw proszę nie żałować.”

Tymi słowami uczniowie klasy „0” c 7 i 8.06.2017 rozpoczynali spektakl pt.: „Cyrk Wita Was”, na który zaprosili wraz z wychowawczynią Beatą Chojnowską- Gąsiorek (autorką scenariusza i reżyserem) wielu widzów. Byli wśród nich uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 w Gdyni, dzieci z Przedszkola nr 18 oraz z Przedszkola nr 35. Spektakl obejrzeli również młodsi uczniowie naszej szkoły. Rodzice uczniów klasy 0c- mogli obejrzeć przedstawienie 7.06.2017 podczas obchodów „Dnia Mamy i Taty”. Na scenie zobaczyć można było klaunów, kobietę gumę, pokaz magii, siłaczy, tresera z lwem i konikami, kobiety tańczące z wężami oraz pokaz mima. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności aktorskich małych aktorów oraz barwnych strojów i pomysłowych rekwizytów. Gratuluję dzieciom odwagi występu przed tak dużą widownią, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu strojów dzieciom.

{gallery}2_cyrk{/gallery}


 DZIEŃ SPORTU KLAS II


Lekcja żeglarstwa. Dnia 12.06.klasy IV a, b i d wzięły udział w lekcji żeglarstwa organizowanej przez Szkołę Żeglarską Opti. Uczniowie uczyli się o bezpieczeństwie na wodzie, rodzajach kamizelek ratunkowych oraz uczyli się wiązać węzły żeglarskie.Druga część zajęć odbywała się na wodzie tzn. na naszej pięknej zatoce gdańskiej. Wszystkim zajęcia bardzo się podobały, pomimo kaprysów pogodowych. Niektórzy z uczestników już połknęli bakcyla przygody na morzu. Wszystkim, którzy będą kontynuowali ten piękny sport życzy wiatru w żagle i stopy wody pod kilem. :-))

{gallery}2_zagle{/gallery}


 

XXX rocznica pobytu Papieża Jana Pawła II w Gdyni


Dzień Rodziny w 0A. "Cudownycgh rodziców mam "- pod tym hasłem dzieciaki wraz z panią Mirką przygotowały dla rodziców przyjemne popołudnie w szkole . Było wesoło, kolorowo i baaaardzo muzycznie. Dzieciaki zaprezentowały się w pięknych układach tanecznych. Było tango, cz-cza-cza, walc kwiatów, taniec dżentelmena  a nawet układ w stylu disco -polo. Również rodzice z powodzeniem  wykonali dla dzieci wspólny taniec i piosenkę!  Było wiele spontanicznej radości i  wzruszeń,  a rodzice z pewnością mogli być bardzo  dumni ze swoich pociech!!! :-)


 men logo

      LIST MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ DO RODZICÓW

 

 

 


WYRÓŻNIENIE DLA NASZEJ SZKOŁY

logoartMiło nam poinformować, że Narodowe Biuro Kontaktowe Programu eTwinning (europejska współpraca szkół) nagrodziło Krajową Odznaką Jakości realizowany przez koło "Discover" projekt WORKOUT, NUTRITION, HEALTH and WELLNESS.

Krajowa Odznaka Jakości przyznawana jest tym nauczycielom, których praca w ramach realizowanych międzynarodowych projektów uznawana jest za wyróżniającą się w naszym kraju.

Chciałybyśmy serdecznie podziękować naszym niezastąpionym Uczestnikom koła:

Lenie Magnuskiej, Kindze Ciżmowskiej, Maćkowi Żmijewskiemu, Krzyśkowi Kąkolowi, Igorowi Rudek, Bartkowi Tołwińskiemu, Dawidowi Kowalskiemu, Dominikowi Bałonowi oraz Piotrkowi Marciak, którzy otrzymali certyfikaty „eTwinning Pupil Quality Labels”.

 To już nasza 3 Krajowa Odznaka Jakości. Nasze koło działa od roku 2015 i od tego czasu każdy realizowany przez nas międzynarodowy projekt zostaje nagrodzony przez Narodowe Biuro Kontaktowe Programu e Twinning, z czego niezmiernie się cieszymy. 


 Tymczasem na lekcjach przyrody...

{gallery}2_lekcje_przyrody{/gallery}


 

KOLOROWY  CZERWIEC

 {gallery}2_czerwiec{/gallery}


8 czerwca w naszej szkole odbyły się zawody sportowe, w których uczestniczyli uczniowie klas pierwszych wraz z rodzicami i rodzeństwem. Spotkanie rozpoczęło się od utworzenia wielkiego kręgu, po którym poprzez dorosłe dłonie i dziecięce rączki swobodnie i radośnie, przemykała sportowa iskierka. Iskierka ta rozpaliła w zgromadzonych sportowego ducha. Już po chwili po sali gimnastycznej rozlegał się tupot małych i trochę większych stóp, a z tych małych i z tych trochę większych gardeł wydobywała się pełen emocji głos: „Szybciej!!!”, „Na – ta – lia, Na – ta – lia!!!”, „Wygraliśmy!!!”, „ Hurra!”. Drużyny sprawnie przebiegały po gazecie, ścigały się w parach, biegały z piłeczką hokejową na łyżce wazowej. Mamusie i tatusiowie niezwykle sprawnie operowali kocem zamieniając go to w sanki, to w lektykę, na których biegiem, pędem, galopem transportowali pozostałych członków drużyny. Za trud, zapał i serce włożone w każdą konkurencję rodziny naszych pierwszaków zostały udekorowane medalami. Było sportowo, wesoło, głośno, radośnie i rodzinnie – dziękujemy!!!

{gallery}2_sport_1{/gallery}


5 czerwca klasy II a, b, f oraz III a, d, g wybrały się do Filhrmonii Bałtyckiej w Gdańsku na koncert: „Antonio Vivaldi. 4 pory roku dla dzieci. Lato (Vivaldi na wakacjach)”. Multimedialna forma koncertu przełamała tradycyjną formułę edukacji muzycznej najmłodszych. Lato – czwarta Pora Roku Antonia Vivaldiego powstawała na oczach dzieci i przy ich aktywnym udziale, a przewodnikami po świecie dźwięków i zjawisk przyrody była teatralna lalka wcielająca się w postać kompozytora oraz aktorka - jego przyjaciółka. Interaktywna forma koncertu w atrakcyjny sposób przybliżyła arcydzieła kanonu muzyki zaprezentowane przez muzyków z Filharmonii Bałtyckiej i pobudziła wyobraźnię najmłodszych słuchaczy.

{gallery}2_filharmonia{/gallery}


Wycieczka klas 0A i 0B do Runowa. 5 czerwca udaliśmy się do prawdziwego świata Indian, gdzie pośród prawdziwych tipi, wigwamów i totemów, przybrani w kolorowe pióropusze i wymalowani w indiańskie barwy mieliśmy okazję poznać życie, kulturę i obyczaje Indian. Spotkaliśmy  „Wielkiego Wodza - Siedzącego Byka”, wraz z którym poznaliśmy gry i zabawy małych Indian, strzelaliśmy z łuku, jeździliśmy konno, wesoło bawiliśmy się na „ dmuchańcach” i placu zabaw a pyszne kiełbaski na świeżym powietrzu smakowały jak nigdy! 


WYCIECZKA KLASA 3G               DZIEŃ DZIECKA KLASA 3G         DZIEŃ DZIECKA KLASA 3A


2 czerwca odbył się Klasowy Piknik uczniów kl. III a. Tego dnia odwiedziliśmy ciastkarnię, gdzie zjedliśmy pyszne lody, bawiliśmy się na placu zabaw i urządziliśmy sobie piknik na polanie niedaleko szkoły. Za 3 tygodnie czeka nas Rodzinny Piknik Integracyjny. Już nie możemy się doczekać!


2 czerwca klasa I B i 0 A wraz z paniami i opiekunami wybrały się na rajd pieszy brzegiem naszego pięknego morza szlakiem Mechelinki - Rewa. Pogoda i dobre humory bardzo nam dopisały!!! Było słonecznie i ciepło, a to sprzyjało długiemu spacerowi, poszukiwaniom morskich skarbów, kąpielom słonecznym, zabawom na piasku a nawet moczeniu stópek w ciepłej już wodzie. Jak bardzo smakowały nam na świeżym powietrzu przekąski przygotowane przez naszych rodziców- nie musimy chyba nikogo przekonywać! Mniam! A lody na deser – to było coś!:-) Jednym słowem – przygoda, integracja, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu,- samo zdrowie. Już planujemy następny rajd. Może zaraz we wrześniu?! Zobaczymy.

{gallery}2_rajd_brzegiem_morza{/gallery}


    msjn

     GŁOSUJ NA „Moja Szkoła Jest Najlepsza 2017”

 

Zapraszamy do lajkowania. Liczy się polubienie każdego zdjęcia i całego postu.

 

 

 


edu gdyGdynia edukacyjna

Sznowni Państwo! Wydział Edukacji UM Gdyni powołał właśnie do życia stronę/fanpejdż edukacyjny na portalu społecznościowym Facebook. Znajdą się tutaj informacje, mające na celu promocję gdyńskiej edukacji.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o "polubienie"  naszej nowej strony i przekazanie tej prośby uczniom, nauczycielom i rodzicom - to sprawi, że będziemy wszyscy na bieżąco wiedzieli o wydarzeniach edukacyjnych, które już wkrótce i z rozmachem zaczną się dziać w przestrzeni miasta. Adres strony to:

https://www.facebook.com/gdyniaedukacyjna/

 

 


apple

 

Zakończenie zajęć OS 2016-2017

 


Klasa IIIf w ramach warsztatów żywieniowych prowadzonych przez Stowarzyszenie FLANDRIA robiła własną wodę smkową oraz twórcze kanapki. Celem spotkania było przekonanie dzieci, aby nigdy już nie sięgały na sklepową półkę po kolorowe wody smakowe, które nie mają nic wspólnego ze zdrowiem i naturą. Naturę mamy teraz na licznych straganach, a łącząc ją z wodą mineralną sami tworzyliśmy pyszne i zdrowe napoje. Kolejne spotkanie było bardzo twórcze. Przygotowywaliśmy kanapki. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu mamy energię do nauki, lepiej koncentrujemy się podczas lekcji i mamy siłę do zabawy. Mieliśmy bowiem przygotować wielką śniadaniową ucztę - wyjątkowe śniadanie! Śniadanie, które miało dać wszystkim MOC, czyli energię do pracy, zabawy i nauki. Śniadanie poprzedziliśmy zajęciami, które miały na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest spożywanie rano zdrowego posiłku.

{gallery}2_w_zywieniowe{/gallery}


To była wspaniała wycieczka. Pod koniec maja klasa V a i V c pojechały na wycieczkę klasową do ośrodka wypoczynkowego w Warzenku. Pogoda tego dnia była cudowna. Po dotarciu na miejsce zostaliśmy podzieleni na grupy. Każda z nas miała do wykonania inne zadanie: strzelaliśmy z łuku, graliśmy w koszykówkę, wspinaliśmy się po skrzynkach lub ściance wspinaczkowej, pływaliśmy pontonami po jeziorze, budowaliśmy ognisko. Po wykonaniu wszystkich zadań czekał na nas przepyszny obiad w stołówce ośrodka. Później odbył się bieg ma orientację. Musieliśmy zdobyć 9 punktów w jak najkrótszym czasie. Zabawa była znakomita. Zmęczeni, ale szczęśliwi wracaliśmy do Gdyni.


 Koło Fotograficzne w studium wokalno-aktorkim. Dnia 24.05.2017 uczniowie uczestniczyli w warsztatach wokalno-aktorskich w Teatrze Muzycznym w Gdyni. Podczas zajęć uczniowie byli obserwatorami próby aktorów podczas tańca stepu. Warsztaty wokalno-aktorskie obejmowały kształcenie słuchu, prawidłowy oddech, nauka śpiewania przeponą, emisja i higiena głosu.

{gallery}2_swa{/gallery}

 

 

 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc