×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_gra_miejska.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_muzyczne_zerowki.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_loteria.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_koledowanie.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_kominek.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_prad.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_sosw.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_skw.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_bliza.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_u7.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_mikolaj_3c.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_swiatlo.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_drzewina.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_kiermasz.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_4b.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_warsztaty_adwent.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/2_szlak_edukacyjny.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_gra_miejska
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_muzyczne_zerowki
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_loteria
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_koledowanie
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_kominek
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_prad
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_sosw
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_skw
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_bliza
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_u7
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_mikolaj_3c
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_swiatlo
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_drzewina
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_kiermasz
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_4b
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_warsztaty_adwent
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/2_szlak_edukacyjny

GRA MIEJSKA

{gallery}2_gra_miejska{/gallery}


Przedświąteczne spotkanie muzyczne w zerówkach. 22 grudnia dzieci z klas 0 wzięły udział we wspaniałym spotkaniu muzycznym  z tatą Lenki Mieczkowskiej z klasy 0A. Pan Michał, który jest zawodowym muzykiem i pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni,  zapoznał nas z brzmieniem i możliwościami wspaniałego instrumentu muzycznego jakim jest puzon. Wesoło bawiliśmy się w zabawę -  "Jaka to melodia?", wspólnie kolędowaliśmy i integrowaliśmy się. Okazało się, że bardzo dobrze znamy wiele polskich kolęd i pastorałek. Wspaniale bawiliśmy się dzięki panu Michałowi! Bardzo dziękujemy za odwiedziny i poświęcony nam czas- uczniowie i panie z klas 0. Pozdrawiamy świątecznie:-)

{gallery}2_muzyczne_zerowki{/gallery}


Loteria fantowa. W dniach 14-15 grudnia 2016 r. odbyła się w bibliotece uwielbiana przez uczniów loteria fantowa. Członkinie z Koła Przyjaciół Książki: Agata Grad, Oliwia Pawlędzio, Natalia Redwanz, Kinga Sobolewska, Weronika Wasielewska pod opieką pani Katarzyny Helińskiej spotykały się od października i systematycznie opisywały fanty przyniesione przez rodziców, nauczycieli i uczniów. Przygotowano 725 fantów. Na loterii znalazły się m.in. pluszaki, przybory szkolne, gry i ozdoby świąteczne. Miło było oglądać uśmiechnięte twarze uczniów, którzy z wielką radością odbierali podarunek. Zabawa była wspaniała – chwila napięcia, a potem zadowolenie z wylosowanej niespodzianki. Dochód został przekazany na potrzeby biblioteki. Za pieniądze uzyskane z loterii fantowych z poprzednich lat udało się zmodernizować bibliotekę. Zakupiono m.in. wygodną kanapę, obrazy oraz meble. Nowe miejsce cieszy się wśród uczniów wielką popularnością. Jest ich oazą spokoju i chwilą wytchnienia od obowiązków. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w loterii.

{gallery}2_loteria{/gallery}


Dnia 15 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs "Kolęd i pastorałek". W konkursie wzięło udział 88 uczniów klas 0 – VI. Poniższe osoby zakwalifikowały się do 2 etapu, który odbędzie się 13 stycznia 2017 roku:)

  1. Marta Hendzel  - kl.0A

 2. Grupa "Świąteczne Dziewczyny" - kl. 0A

 3. Julia Hatłas, Magdalena Wawrzynowska - kl. 2F

 4. Oliwia Gemzała - kl. 2A 

 5. Agata Zielińska, Karolina Chludzińska - kl. 3G

 6. Laura Iwanicka - kl. 4A

 7. Kinga Jeżyk, Nadia Babirecka  - kl. 4B

 8. Maria Hendzel - kl. 4C

 9. Kinga Sobolewska, Oliwia Pawlędzio, Weronika Wasielewska  - kl. 5A

 10. Aleksandra Czerechowska, Zosia Wątróbska  - kl. 5D

 11. Joanna Oleksik, Anna Gorzejewska, Wiktoria Cysarz - kl. 6A 

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Katecheci

{gallery}2_koledowanie{/gallery}


Warsztaty plastyczne w zerówkach. 14 grudnia dzieci z zerówek wraz ze swoimi rodzicami i paniami: Beatą, Marzanną i Mirką uczestniczyły w integracyjnych warsztatach plastycznych. Ochoczo przystąpiliśmy do stworzenia pięknej dekoracji - kominka z ozdobami świątecznymi. Efekt naszej wspólnej pracy zaskoczył wszystkich!  Kominek zdobi hol szkoły i wzbudza powszechny zachwyt :-) Bardzo dziękujemy wszystkim,  którzy zaangażowali się w jego przygotowanie.

{gallery}2_kominek{/gallery}


24 listopada i 16 grudnia uczniowie z klas młodszych odwiedzili z EduFunem EkoŚwiat i stworzyli własny prąd. Wystarczył do tego specjalny rowerek, ogromny wiatrak oraz panel, który ożywia niejedną zabawkę. Dzięki zajęciom dzieci dowiedziały się, gdzie i jak powstaje prąd i jakie są jego źródła. Zastanawiały się również, czy mogłyby istnieć świat bez prądu, czy można by było samemu prąd wytworzyć. Okazało się, że tworzenie prądu to prawdziwa frajda!

{gallery}2_prad{/gallery}


Nasi wolontariusze po raz kolejny gościli w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 1. Wspólnie z panią Basią i panią Małgosią wzięli udział w zajęciach plastycznych, wykonując ozdoby świąteczne. Był to czas wspólnej integracji, zabawy i radości.

{gallery}2_sosw{/gallery}


Przedświąteczne akcje charytatywne zakończone sukcesem:)

1. "Być jak św. Mikołaj" – uzbieraliśmy 54 maskotki, kilka gier i książeczek dla potrzebującej rodziny oraz dla dzieci osieroconych i chorych z Hospicjum.

2. "Zostań Aniołem" – ogromna ilość kartek, pocztówek dla dzieci z chorobą nowotworową z Lublina.

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIUSZY

{gallery}2_skw{/gallery}


DZIEŃ ANIOŁA . 14 grudnia w naszej szkole jest DZIEŃ ANIOŁA. Tego dnia przychodzimy do szkoły ubrani na biało lub przebrani za anioła i zachowujemy się jak anioły. Zapraszamy do wspólnej zabawy. Samorząd Uczniowski


W sobotę 10 grudnia uczniowie klasy IIIf oraz dzieci uczestniczące na koło przyrodnicze wybrali się razem z Klubem Krajoznawców „BLIZA” na Złaz Mikołajkowy. Pomimo deszczowej aury doszliśmy do mety na Świętą Górę.Wspólna wędrówka zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który przybył z workiem prezentów dla grzecznych i wytrwałych dzieci oraz tych wcześniej urodzonych.

{gallery}2_bliza{/gallery}


Uczniowie klasy III a z okazji mikołajek wybrali się do kręgielni U7 w Gdyni. Tam spędzili miło czas na drużynowej grze w kręgle i wspólnym posiłku. Mikołaj zdołał i tam odnaleźć dzieci (bo podobno szukał ich wcześniej w szkole) i zostawić im słodkie prezenty. Każdy otrzymał też czerwoną czapeczkę. Było mikołajkowo i bardzo wesoło!

{gallery}2_u7{/gallery}


6 grudnia klasa 3 c nietypowo świętowała mikołajki. Wspólnie z mamami lub babciami lepiliśmy z gliny aniołki, które zostaną wypalone i oszkliwione w sam raz na świąteczną choinkę. Był też słodki poczęstunek i szalone świąteczne fotki. Uwielbiamy takie wesołe i wspólne zabawy.

{gallery}2_mikolaj_3c{/gallery}


Czym tak na prawdę jest światło? W jaki sposób tworzy kolory? Czy z wielu różnych kolorów można stworzyć biały? Odpowiedzi na te i inne pytania związane ze światłem otrzymali uczniowie klas młodszych, biorąc udział w zajęciach warsztatowych prowadzonych 5 i 6 grudnia przez EduFun – Centrum Interaktywnej Edukacji i Zabawy. Laser, soczewki, pryzmat, tęcza, peryskop – świetlanych wrażeń nie brakowało!

{gallery}2_swiatlo{/gallery}


Dnia 2 grudnia 2016 roku, klasy 2D i 2G pojechały do Drzewiny na spotkanie ze św. Mikołajem. Wyjechaliśmy ze szkoły już o 7 rano, po dwóch godzinach podróży autokar dowiózł nas na miejsce. Powitała nas zimowa aura oraz pomocnicy św. Mikołaja. Najpierw zwiedziliśmy żywą szopkę ze zwierzętami, następnie elf opowiadał nam o trudnym życiu Lapończyków, które wiedli wiele lat temu. Później Samowie zaprosili nas do namiotu, w którym przy ognisku opowiadali o życiu św. Mikołaja. Kolejnym etapem naszej wizyty na Przystanku św. Mikołaja było własnoręczne wykonywanie stroików świątecznych i ozdabianie bombek, zwiedziliśmy też wystawę związaną z Bożym Narodzeniem, widzieliśmy zabytkowe sanie św. Mikołaja, które ciągnęły renifery. Wielkie emocje wzbudziło w nas spotkanie ze św. Mikołajem w jego pokoju. Każde dziecko mogło usiąść na kolanach Gwiazdora i opowiedzieć mu o wymarzonym świątecznym prezencie. Mikołaj serdecznie rozmawiał z każdym uczniem, przekazał nam też kilka dobrych rad, co zrobić, aby otrzymać upragniony prezent. Mamy, które były z nami na wycieczce zrobiły mnóstwo pamiątkowych zdjęć. Na koniec zrobiliśmy zakupy w sklepiku z pamiątkami.  Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do szkoły. 

{gallery}2_drzewina{/gallery}


ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA KARMY DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA „CIAPKOWO”  KLASY V. W przyszłym tygodniu od poniedziałku do piątku (12.12-16.12) organizujemy w szkole wśród uczniów klas piątych zbiórkę karmy dla bezdomnych psów i kotów ze schroniska „Ciapkowo”. Wszystko przynosimy we wskazanym tygodniu do swojej sali lekcyjnej. Uczniowie SEKCJI EKOLOGICZNEJ SU będą na bieżąco wynosić dary z sal na wyznaczone miejsce. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji. KLASY PIĄTE I SEKCJA EKOLOGICZNA SU


piernikiKIERMASZ ŚWIATECZNY „POD SKRZYDŁAMI ANIOŁA”. W dniach 29-30 listopada 2016r. odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski kiermasz świąteczny „Pod skrzydłami anioła”. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, którzy pomogli w realizacji tak dużego przedsięwzięcia, dostarczając na kiermasz pierniki, ciasteczka, ozdoby świąteczne, świeczniki, stroiki i kartki świąteczne. Dochód z kiermaszu przeznaczony jest na Hospicjum Św. Wawrzyńca w Gdyni. Samorząd Uczniowski

{gallery}2_kiermasz{/gallery}


Dnia 2 grudnia klasa 4 b tworzyła swoje własne krainy na wzór Narnii. Uczniowie budowali wejścia do wymyślonego królestwa oraz ustalali zasady obowiązujące w ich światach. Pomysłowość uczniów nie zna granic - w jednej grupie pojawił się mieszkaniec tajemniczej krainy Zegaropożeraczy, w innej wejście zostało przyozdobione kwiatkiem. W pewnej krainie zadbano o środki czystości, a do innej wchodziło się przez sprytnie skonstruowany stary komin.

{gallery}2_4b{/gallery}


W związku z akcją "Christmas cards for our eTwinning partners" uczestnicy koła DISCOVER przygotowali kartki świąteczne dla swoich przyjaciół z Europy. Założeniem tego przedsięwzięcia jest to, aby każda szkoła uczestnicząca w projekcie wykonała i przesłała kartkę świąteczną dla swoich europejskich kolegów i koleżanek. Do kartek każda ze szkół ma dołączyć upominek. My wpadliśmy na pomysł, aby do kartek świątecznych dołączyć widokówkę z Gdyni z pozdrowieniami wraz z naszym polskim grosikiem na szczęście  Przyznamy, że jesteśmy ciekawi na jakie pomysły wpadnie Grecja, Litwa, Rumunia, Turcja, Zjednoczone Królestwo, Serbia, Bułgaria, co dołączą za ciekawostkę Włochy, a jaki upominek otrzymamy ze szkół z Polski - z Torunia, Cynkowa i Falkowa... Nie możemy się doczekać!

Oto nasze kartki...       FOTO 1       FOTO 2


 1 grudnia 2016 r. uczniowie klasy III a wraz z rodzicami i rodzeństwem wzięli udział w świątecznym spotkaniu integracyjnym. Tematem przewodnim warsztatów były kalendarze adwentowe. Wyobraźnia nie ma granic - powstawały przepiękne i oryginalne kalendarze, które pomogą dzieciom odliczać czas do Bożego Narodzenia.

{gallery}2_warsztaty_adwent{/gallery}


Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy kolejny raz zwycięzcami konkursu na logo europejskiego projektu, tym razem projektu: WORKOUT, NUTRITION, HEALTH and WELLNESS!!! Rywalizowaliśmy z koleżankami i kolegami z: - Włoch, - Turcji, - Grecji, - Zjednoczonego Królestwa, - Polski, - Serbii, - Litwy, - Rumunii. Pierwsze miejsce to dla nas ogromna radość i motywacja do kolejnych działań ;) Uczestnicy i Opiekunowie koła DISCOVER Magda Rzeppa i Ela Klińska


Uczniowie klasy IIIf wybrali się w ramach projektu Gdyński Szlak Edukacyjny na wycieczkę zwiedzając najciekawsze miejsca Gdyni. Pomimo mroźnej pogody udało się nam poszerzyć i utrwalić wiedzę o wyszczególnione obiekty tj. InfoBox, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Dar Młodzieży, Akwarium Gdyńskie, przystań jachtowa „Marina”. Na drugi etap Gdyńskiego Szlaku Edukacyjnego mali turyści czekają z niecierpliwością do wiosny.

{gallery}2_szlak_edukacyjny{/gallery}

 

kukielkiDawno, dawno temu… Klasy 4 – 6 w listopadzie pracowały nad projektami baśniowymi. Uczniowie zamienili się w pisarzy i tworzyli teksty, które dyktowała im wyobraźnia. Pod koniec miesiąca powstały klasowe zbiory baśni opatrzone ilustracjami w wykonaniu młodych autorów lub ich rówieśników. W ramach projektu odbył się też konkurs na kukiełkę. Prace uczniów stworzyły wystawę z naszej bibliotece szkolnej. Oto lista zwycięzców: I miejsce: Dominik Bałon, II miejsce: Wiktoria Frankowska Martyna Bumbul, III miejsce: Marcel Duraziński Krzysztof Wernerowski. Prace konkursowe dzieci zostaną przekazane do SOSW nr 1 w Gdyni.

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc