×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_ortografia.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_ortografia

W sobotę 19 marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zmaganiach z ortobykami. Jako suprbohaterowie rozwiązywali arcytrudne zadania z ortografii oraz przygotowywali scenkę dramową wg wylosowanego zadania. Wszystko zakończyło sie niezwykle pomyslnie: Nikola Marchwińska zajęła 1 miejsce w kategorii uczniów klas 6; Maciej Żmijewski zajął 2 miejsce w grupie klas 4; Nikolę i Maćka wspierała w pracy Kinga Gąsiorek z klasy 5.

{gallery}1_ortografia{/gallery}

 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc