×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_dzien_kobiet.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_dzien_kobiet

8 marca klasy II obchodziły Dzień Kobiet. Radości było, co nie miara. Chłopcy obdarowywali dziewczynki czekoladkami i innym prezentami, a dziewczynki odwzajemniały się chłopcom drobnymi podarkami dziękując za życzenia. Wszyscy, zarówno chłopcy, jak i dziewczynki bawili się świetnie. Szkoda, że Dzień Kobiet nie zdarza się częściej.

{gallery}1_dzien_kobiet{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc