×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_prad.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_prad
A A A

 

Na początku marca w klasach drugich realizowane były tematy związane z prądem, jego wytwarzaniem, przesyłaniem i oszczędzaniem. Gromadziliśmy wiadomości na temat powstawania prądu i ciepła. Omówiliśmy źródła energii odnawialnej. Ustaliliśmy drogę, jaką musi przebyć prąd, zanim dotrze do naszych domów. Wiemy już, jak bezpiecznie korzystać z prądu i urządzeń elektrycznych. Poznaliśmy zagrożenia wynikające z wyrzucania elektrośmieci. Nie mogło obyć się bez rozmów o wyładowaniach elektrycznych i etapach powstawania burzy. Na zajęciach uczniowie bardzo chętnie wykonywali doświadczenia, które przygotowały w domach. Dzieci bardzo zainteresowały się tą tematyką, tym bardziej, iż parę tygodni wcześniej uczestniczyły w warsztatach eksperymentalnych związanych z prądem.

{gallery}1_prad{/gallery}

 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc