Luty w naszej szkole to miesiąc poświęcony zasadom dobrego wychowania. Uczniowie klas IV – VI obejrzeli prezentację multimedialną dot. savoir-vivru, tworzyli plakaty propagujące zasady dobrego zachowania. W salach i na korytarzu szkolnym urządzono wystawę prac. Ponadto uczniowie klas IV układali rymowanki pt. „Savoir-vivre w moim domu”. Oto przykładowy wiersz:

Tata prosi o porządek.savoir

Swoje lalki ułóż w rządek.

I nie zwlekaj, wyrzuć śmieci,

Bo tak robią grzeczne dzieci.

Zapamiętaj, nie przeklinaj.

Lepiej szybko się powstrzymaj.

Przy jedzeniu, więc nie gadaj,

Lepiej swe jedzenie zjadaj.

Nie mów mamie: Ja nie lubię,

Tylko powiedz: Nie, dziękuję.

Oliwia Pawlędzio, kl. IV a

 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc