×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_zawody.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_zawody

11 lutego w naszej klasie odbyło się kolejne bardzo interesujące spotkanie  w ramach projektu "Nasi rodzice i ich  zawody". Tym razem o pracy inżyniera bardzo ciekawie opowiadał tata Laury-  pan Lesław Iwanicki  i jego asystent - pan Mateusz. Była interesująca prezentacja, doświadczenia z budowaniem mostu, ze sztućcami., operowanie kamerą inspekcyjną, montowanie kasków. Jednym słowem - dużo zabawy i nauki poprzez zabawę, a większość dzieci po zajęciach zgodnie orzekła , że zostanie w przyszłości inżynierem. Bardzo dziękujemy za przybycie, ciekawe zajęcia i upominki :-) Pozdrawiamy uczniowie klasy IIIc i p. Mirka.  

{gallery}1_zawody{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc