×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_festival.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_festival
A A A

Po raz kolejny  5 lutego 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się Pomorski Festiwal Piosenki Naszych Dziadków. W festiwalu wzięło udział wielu młodych wykonawców, którzy przypomnieli wiele wspaniałych przebojów. Młodzi wykonawcy oceniani byli w dwóch kategoriach wiekowych: klas I –III i klas IV – VI. Jak co roku, my również wzięliśmy udział w tym wydarzeniu.
W tym roku jury miało trudne zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ poziom wykonawców był bardzo wysoki, a umiejętności wyróżnionych dzieci bardzo wyrównane. Tym bardziej jesteśmy dumni z naszej uczennicy Marii Hendzel z kl. III c, która zdobyła dla nas wyróżnienie prezentując się w piosence Katarzyny Sobczyk „O mnie się nie martw”. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}1_festival{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc