×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_warsztaty_psychologiczne.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_warsztaty_psychologiczne

 Na przełomie stycznia i lutego klasy drugie brały udział w warsztatach z psychologiem p. Anną Korodzińską-Grabowską pt."Co z ta złością?". Podczas warsztatów uczniowie uczyli się rozpoznawać emocje, nazywać je, aby dzięki temu łatwiej komunikować innym o swoich odczuciach, wrażeniach, emocjach oraz aby radzić sobie z nimi - tymi pozytywnymi i tymi negatywnymi uczuciami. Warsztaty zostały zorganizowane we współpracy z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną w ramach profilaktyki zdrowia fizycznego i umysłowego.

{gallery}1_warsztaty_psychologiczne{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc