×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_konkurs_jang.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_konkurs_jang
A A A

W miniony czwartek 4 lutego odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas I – III. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje językowe umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich opiekunom za zaangażowanie i przygotowanie się do konkursu. Organizatorzy: Renata Bancerek, Oliwia Bil, Katarzyna Jutkiewicz

{gallery}1_konkurs_jang{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc