×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_centrum_kultury.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_centrum_kultury
A A A

8 lutego klasa IIIc udała się do Centrum Kultury w Gdyni na bajkę o zawadiackich przygodach psotnej Pchły Szachrajki, które bawią dzieci od blisko 70 lat. Ta sztuka utrzymana w komediowo-kabaretowej atmosferze, przepełniona słownym i sytuacyjnym humorem  dostarczyła nam wiele radości, tym bardziej, że sami braliśmy czynny udział w przedstawieniu, mając bezpośredni wpływ na rozwój wydarzeń scenicznych. Wielu z nas po raz pierwszy stanęło na prawdziwej scenie. To było bardzo ekscytujące przeżycie !!!:-)

{gallery}1_centrum_kultury{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc