×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_koncert.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_koncert

muzyka1muzykaW dniu 2 lutego uczniowie klas IV-VI uczestniczyli w kolejnych zajęciach z cyklu spotkań z muzyką. Tym razem zapoznali się z „muzyką elektroniczną”, która wiąże się bezpośrednio z pojawieniem elektrofonów – czyli instrumentów generujących dźwięki przy pomocy układów elektronicznych. Było bardzo dźwięcznie i zabawnie. Uczniowie brali czynny udział w zajęciach grając na instrumentach, wydobywając rytmy, a także na koniec wspólnie tańczyli przy muzyce elektronicznej.

Uczniowie z klas młodszych również brali czynny udział w tych zajęciach. Wiele się nauczyliśmy, wiemy nawet  co to syntezator, mikser  czy port perkusyjny. Śpiewająco odgadywaliśmy tytuły granych melodii a także sami graliśmy, a właściwie wydobywaliśmy przedziwne dźwięki z tych jakże ciekawych instrumentów elektronicznych.  Kto wie, może rosną wśród nas przyszli muzycy i instrumentaliści, może ktoś z nas będzie grał jak Jean Michel Jarre ? Kto wie?

{gallery}1_koncert{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc