×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_edufun.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_edufun
A A A

27 stycznia 2016 r. w szkole odbyły się kolejne warsztaty eksperymentalne z Edu Fun pt.: “Thor – Elektryzujące opowieści”. Uczestnikami warsztatów byli uczniowie klas: I a, b, f,g, II a, b, c, d, f. Tym razem odwiedził nas Thor – bohater z bajki, który zna się na elektryczności jak nikt inny! Z pasją i humorem odkrywał przed dziećmi energetyczny świat. Uczniowie dowiedzieli się, czym jest prąd, jak działa i dlaczego trzeba obchodzić się z nim ostrożnie, co dobrze prąd przewodzi, a co jest skutecznym izolatorem. Wszystkie chętne i odważne dzieci mogły wziąć udział w  elektryzujących doświadczeniach takich jak: burzowe fryzurki, elektryczne żółwiki, małe piorunki, a także żarówki zapalane własnym nosem. Podczas spotkania napięcie rosło, a atmosfera robiła się coraz bardziej elektryzująca! I nikomu to nie przeszkadzało, bo zajęcia były bardzo interesujące.

{gallery}1_edufun{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc