×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_sesja.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_sesja
A A A

27 stycznia 2016r. uczennice naszej szkoły miały przyjemność uczestniczyć w otwarciu XVI sesji Rady Miasta Gdyni. Przedstawicielki naszej społeczności wręczyły Panu Prezydentowi książkę-zbiór prac literackich i plastycznych- poświęconym Gdyni. Całość powstała w związku ze zbliżającymi się 90. urodzinami miasta.

{gallery}1_sesja{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc