×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_warsztaty_muzyczne.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_warsztaty_muzyczne
A A A

20 stycznia uczniowie klas II uczestniczyli w warsztatach muzycznych pt: „Wesołe dźwięki filmowej piosenki”, które odbyły się w centrum Waterfront w Gdyni. Dzieci zapoznały się z terminami związanymi z pracą filmowca, dźwiękowca, operatora i kamerzysty. Miały też okazję współuczestniczyć w realizacji bajki podkładając swoje głosy postaciom. Okazuje się, że dźwięk oprócz słuchania można też zobaczyć…w studiu dźwiękowym. Zajęcia były bardzo ciekawe i bardzo nam się podobały.

{gallery}1_warsztaty_muzyczne{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc