×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_swietabn.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_swietabn
A A A

16.12.2015r wychowawczynie kl. "0" a i b przeprowadziły zajęcia otwarte dla rodziców wraz z uczniami "zerówek" w formie warsztatów plastyczno- technicznych „Radosne święta - twórcze święta”. Efektem naszej wspólnej pracy jest bałwan wykonany z plastikowych kubeczków, który pięknie zdobi naszą szkołę. Dziękujemy rodzicom za przybycie i świetną zabawę.

{gallery}1_swietabn{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc