1 2f2 2fOstatni dzień przed świąteczną przerwą od zajęć szkolnych oprócz nauki pełen był kolęd, życzeń i radości. Klasa IIf wraz z wychowawczynią przygotowała klasową wigilię, podczas której przypomnieliśmy sobie zwyczaje związane ze Świętami Bożego Narodzenia. Dzieląc się opłatkiem składaliśmy sobie życzenia. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się potrawami wigilijnymi przygotowanymi dla nas przez rodziców. Po życzeniach i posiłku przyszedł czas na wspólne śpiewanie kolęd i oczywiście małe upominki własnoręcznie zrobione przez naszą panią wychowawczynię. Były to prześliczne aniołki, które sprawiły nam wielką radość. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc