452Serdecznie dziękujemy dzieciom z klas II i III oraz ich rodzicom za udział w konkursie „Serce z piernika” Upieczone pierniki trafiły na szkolny jarmark bożonarodzeniowy organizowany przed świętami, a zebrane tą drogą fundusze przeznaczone zostały na cele charytatywne. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów. Wykonali wspaniałe, kolorowe i bardzo pomysłowe ciastka. Dziękujemy wszystkim - zarówno twórcom tych wspaniałych wypieków jak i tym, którzy je zakupili.Okazaliście wspaniałe piernikowe serce i pomogliście potrzebującym!!! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy, aby Święta Bożego Narodzeniawypełnione były spokojem i radościąa Nowy Rok 2016 tylko dobrym czasem. Dyrekcja, organizatorzy oraz SU przy naszej szkole.

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc