×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_koledowanie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_koledowanie
A A A
Wspólne kolędowanie w IIIc
18 grudnia po południu w przedświątecznej atmosferze rodzice wraz z dziećmi i wychowawczynią  spotkali się w klasie, podzielili  się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Potem wspólnie kolędowali, grali na instrumentach i przepięknie recytowali bożonarodzeniowe, wzruszające  wiersze.  Na koniec był smaczny poczęstunek przygotowany przez mamy i upominki od Mikołaja.  Dziękujemy wszystkim, którzy zorganizowali i  przybyli na to miłe rodzinne spotkanie. Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.    
{gallery}1_koledowanie{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc