×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_swieta.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_swieta

W dniu 15 grudnia uczniowie klasy II e wraz ze swoimi opiekunami tworzyli piękne ozdoby świąteczne. Zarówno dzieci i opiekunowie pracowali z ogromnym zapałem i wielkim zaangażowaniem, a efekty ich pracy będą wspaniałą ozdobą ich domów w ten świąteczny czas. Klasa II e wraz z wychowawcą życzy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT !

{gallery}1_swieta{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc