×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_recytuj.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_recytuj
A A A

5 grudnia uczennice naszej szkoły: Julia Witkowska kl. I a, Maja Bil kl. III c, Lidia Brancewicz kl. III c brały udział w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim klas I-III o tematyce świątecznej "Święta się zbliżają dzieci o nich wierszem opowiadają".

Wraz z Panią Olą Elgert - Franczyk dziewczyny wyruszyły do Gdańska zmierzyć się z innymi uczestnikami konkursu. Rywalizacja była bardzo duża. Tym razem nie udało się zdobyć podium, ale…. kto wie co przyszłość przyniesie naszym zdolnym uczennicom.

{gallery}1_recytuj{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc