×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_mikolaj_2a.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_mikolaj_2a

7 grudnia klasy IV – VI obchodziły ulubione święto wszystkich dzieci – Mikołajki. Uczniowie otrzymali wspaniałe prezenty. Pojawiły się breloczki, łańcuszki, kubki, karty upominkowe do Smyka. Wszyscy byli zadowoleni z niespodzianek i zgodnie stwierdzili, że również w tym roku Mikołaj trafił w ich gusta. Później były rozmowy oraz chwila refleksji na temat zbliżających się świąt. Wszyscy mamy nadzieję, że za rok Mikołaj znów nas odwiedzi; ho, ho, ho.


7 grudnia 2015 r. pojawił się w naszej szkole Św. Mikołaj. Co prawda nie wszystkie dzieci miały okazję się z nim spotkać, jednak dla uczniów klasy 2a zostawił dwa spore worki z prezentami. Pani Kasia, stając się tym samym pomocnikiem Mikołaja, rozdała je grzecznym dzieciom. Każdy dostał słodkości, którym ciężko było się oprzeć. Dziękujemy Ci, Święty Mikołaju!

{gallery}1_mikolaj_2a{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc