×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_infobox.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_infobox

3 grudnia uczniowie klasy III c  udali się na zajęcia do Gdynia InfoBox na warsztaty edukacyjne  „Piechotą po mieście”. Warsztaty składały się z części teoretycznej i praktycznej. W ramach części teoretycznej uczniowie zapoznali się z dobrymi przykładami kształtowania przyjaznych mieszkańcom przestrzeni publicznych, przeanalizowali  jakie cechy powinna posiadać przyjazna im przestrzeń miejska.W ramach części praktycznej z wielkim entuzjazmem zaprojektowały, a potem opowiadały o swoich pomysłach na  to, aby w mieście żyło się przyjemniej, lepiej, ciszej..... 

{gallery}1_infobox{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc