×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_niepodleglosc.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_niepodleglosc

Narodowe Święto Niepodległości w klasach III

Uczniowie klas III w przeddzień tego radosnego święta przyszli do szkoły w biało-czerwonych strojach. Na lekcjach z legend, książek, internetu, opowiadań naszych pań oraz przyniesionych pamiątek rodzinnych  dowiedzieliśmy się wiele na temat historii i teraźniejszości  Polski. Poznaliśmy bliżej postać wielkiego wodza , polityka i stratega jakim był Józef Piłsudski. Wiemy nawet  czym była Kasztanka. Wspólnie śpiewaliśmy  i słuchaliśmy  pieśni patriotycznych . To były ciekawe lekcje patriotyzmu. 

{gallery}1_niepodleglosc{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc