×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_smaczne.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_smaczne

W piątek 16 października w klasie 3c gościliśmy mamę  naszej koleżanki Marty Hadryś - panią Justynę, która z wielkim zaangażowaniem przekazała dzieciom wiedzę na temat zdrowych i smacznych przekąsek, które tak chętnie podjadamy, szczególnie teraz - w okresie jesienno - zimowym.  Na nasz stół  trafiły pyszne owoce krajowe i egzotyczne, świeże i suszone.   Dzieci w części warsztatowej  z wielkim zaangażowaniem same kroiły, smakowały, nazywały  i potem oczywiście konsumowały wykonaną sałatkę owocową. Bardzo dziękujemy za tę lekcję pani Justynie - wychowawca i uczniowie IIIc.

{gallery}1_smaczne{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc