×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_kregle.
JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_amw.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_kregle
There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_amw
A A A
W ten poniedziałek, dnia 28.09.2015 roku klasa Vd z okazji nadchodzącego dnia chłopaka udała się do kręgielni. Na miejsce dotarliśmy dosyć szybko i skierowaliśmy się w stronę U7. Tam podzieliliśmy się na grupy, i rozpoczęła się zabawa. Kule latały jak szalone, zbijając wszystkie kręgle, które stanęły im na drodze. Mieliśmy przy tym mnóstwo śmiechu, a czas płynął niesamowicie szybko. Do zabawy dołączyła nasza Pani Wychowawczyni, która, jak się okazało, potrafi bardzo celnie zbijać kręgle - BRAWO! Zrobiliśmy sobie kilka pamiątkowych zdjęć. Zabawa była doskonała, mamy nadzieję na więcej!
{gallery}1_kregle{/gallery}

Chłopcy z klasy  IIIc  swoje święto obchodzili  w tym roku w kinie oglądając strasznie śmieszne przygody duszka-rozrabiaki i jego przyjaciół w filmie „Hugo i łowcy duchów” – ekranizacji bestsellerowej serii książek Cornelii Funke. Koleżanki z klasy oraz pani towarzyszyły chłopcom w tym miłym dniu. Przed seansem zaśpiewały im tradycyjne 100 lat i wznosiły okrzyki na ich cześć! Była miła zabawa, wiele wrażeń i doskonała integracja całej klasy. Pogoda jak zawsze  nam dopisała. My to mamy szczęście:-)!!!


Dzień chłopaka uczniowie klasy II g spędzili zwiedzając okręty w porcie Marynarki Wojennej. Dzięki uprzejmości pana Lackowskiego mogliśmy także zobaczyć jak szkolą się przyszli nurkowie. Byliśmy świadkami zatonięcia śmigłowca i podjęcia próby uratowania pilota z kabiny helikoptera. Poznaliśmy sprzęt, w jaki wyposażony jest nurek. Bardzo nam się taka wyprawa podobała. Kto wie, może któryś z chłopców zostanie w przyszłości żołnierzem?

{gallery}1_amw{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc