×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /domains/sp6.gdynia.pl/public_html/images/galerie/1_judo.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/1_judo
A A A

Dnia 17.09.2015 uczniowie klas 0-3 uczestniczyły w pokazie judo w wykonaniu Akademii Judo "Dragon". Dzieci miały okazję poznać instruktorów i zobaczyć podstawy judo. Kilkoro dzieci pod okiem instruktora mogło nawet wykonać kilka ćwiczeń gimnastycznych jakie będą wykonywane na zajęciach. Najlepsi w zamian otrzymali firmowy upominek, m.in. Franek Gużyński z kl. IIc. Za powstałe krótkie widowisko dzieci podziękowały gromkimi brawami.

{gallery}1_judo{/gallery}

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc