A A A
 
 

 pinezka

Gdynia, dn.16.04.2021

Szanowni państwo,

Od 19 kwietnia oddziały przedszkolne pracują w trybie stacjonarnym.

Opieka świetlicowa jest dostępna dla dzieci z oddziałów I - III, których rodzice zatrudnieni są w podmiotach wykonujących działalność leczniczą lub realizujących zadania publiczne w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice dziecka, którzy chcą korzystać z opieki, wnioskują do dyrektora szkoły o objęcie ich dziecka opieką. Prosimy pobrać i uzupełnić, a następnie przesłać skan wniosku, najpóźniej do poniedziałku do 10.00 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WNIOSEK

pinezka

 


 pinezka


 REKRUTACJA 2021/2022

(dotyczy naboru do SP 6)

Zarządzenie prezydenta        załącznik 1             załącznik 2

zobacz....

    Informujemy rodziców składających zgłoszenie lub wniosek o przyjęcie dziecka do naszej placówki do klas od I do VIII, że istnieje możliwość kontaktu mailowego z Dyrektorem szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

   Można też drogą mailową ustalić termin spotkania z Dyrektorem szkoły.

pinezka

 

 

 pinezka

nsp
 

pinezka

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

PREZENTACJA

FILMY O EGZAMINIE

CKE

 

pinezka

REKRUTACJA DO SZKOŁ PONADPODSTAWOWYCH

 
 

 

 

pinezka

INFORMACJA dla byłych pracowników oświaty włączonych do ZFŚS przy SP6
 
REGULAMIN ZFŚS oraz wnioski dostępne dla osób uprawnionych w sekretariacie szkoły. Szkoła nie kseruje regulaminu na życzenie. Wgląd do regulaminu po potwierdzeniu tożsamości. Elektroniczna wersja regulaminu zostanie wysłana do osób, które wyraziły taką wolę
 
 
 

 pinezka

PROCEDURY obowiązujące w związku z sytuacją zagrożenia    

   załącznik nr 1 do zarządzenia

PRACA ZDALNA  

pinezka

 
 

pinezka

MLEGITYMACJA

LEGITYMACJA SZKOLNA

w telefonie komórkowym ...

Przedłużenie legitymacji mobilnej na następny rok szkolny
 

pinezka

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy. Serdecznie dziękujemy.

 
 
 


 

KONTAKT

MAPA

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc