KONTAKT

Szanowni Państwo, bardzo prosimy o uważne zapoznanie się i stosowanie do komunikatu ukrytego pod słowem kontakt. Znajdą tam Państwo niezbędne informacje, które w znacznej mierze ułatwią załatwiania spraw związanych z edukacją Waszych dzieci.

SUKCESY NASZYCH
UCZNIÓW

WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

strzalka

MLEGITYMACJA SZKOLNA

PRZEDŁUŻENIE MLEGITYMIACJI

UBEZPIECZENIE UCZNIÓW

WAŻNE TELEFONY!!!

OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

KLASYFIKACJA KOŃCOWOROCZNA

Od dnia 07 czerwca 2021  w edzienniku będzie można sprawdzić propozycje ocen końcoworocznych dla uczniów klas IV-VIII.
Wątpliwości należy rozstrzygać bezpośrednio z nauczycielem przedmiotu lub z wychowawcą klasy.
Dnia 21 czerwca 2021 odbędzie się spotkanie rady pedagogicznej zatwierdzające wyniki edukacji za rok 2020-2021.

...
Listy uczniów klas pierwszych w podziale na klasy zostaną udostępnione 5 lipca 2021.

kontakt:

ZAKOŃCZENIE ROKU

Świadectwa promocyjne lub ukończenia szkoły będę wydawane w dniu 25 czerwca 2021.
W szkole co roku wydajemy około 1000 świadectw.

KONTAKT

MAPA