A A A
 
 

 

 pinezka

Drodzy rodzice/opiekunowie prawni,

Gdyński Samorząd zaprasza do nowej edycji programu profilaktyki nadmiaru masy ciała u dzieci i młodzieży. Z bezpłatnego rocznego programu opieki zespołu specjalistów, m in. lekarza, dietetyka i psychologa mogą skorzystać uczniowie klas IV i klas VIII szkół podstawowych, zamieszkali w Gdyni z  nadmiarem masy ciała.

W celu oceny kondycji zdrowotnej dziecka oraz sprawdzenia, czy dziecko kwalifikuje się do programu wypełnij anonimowy kwestionariusz online
https://zdrowie.gdynia.pl/ankieta-kzd/ankieta/

 

pinezka


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

pinezka

EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

informacja dla rodziców

załącznik 3a

 

 

 

 pinezka

PROCEDURY obowiązujące w związku z sytuacją zagrożenia    

   załącznik nr 1 do zarządzenia

 
 
 
GIMNASTYKA KOREKCYJNA DLA UCZNIÓW KLAS 0-4. Dwudziestego października startują zajęcia z gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z naszej szkoły. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Panem Krzysztofem Ossowskim - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel.: 505028278 czytaj więcej ...

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy. Serdecznie dziękujemy.

 

KONTAKT

MAPA

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc