wakacje

R E K R U T A C J A    2 0 2 0 / 2 0 2 1

Na trenie szkoły udostępnione są listy uczniów przyjętych do oddziałów przedszkolnych, klas pierwszych oraz klas czwartych na rok 2020-2021 w podziale na klasy. Listy można przejrzeć w godzinach pracy placówki w dni robocze do 17 lipca 2020. Prosimy o niefotografowanie list. Szkoła nie udziela informacji w tej sprawie  telefonicznie. Wnioski lub uwagi należy zgłaszać mailowo do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szanowni Państwo,
Zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty wraz z potwierdzonymi kopiami wydawane będą 31 lipca według następującego porządku:
11.00 - 12.00 uczniowie kl. 8A
12.00 - 13.00 uczniowie kl. 8C
13.00 - 14.00 uczniowie kl. 8D
Uczeń powinien odebrać dokument osobiście. Zaświadczenie może być wydane Rodzicowi lub Prawnemu Opiekunowi. Nieodebrane we wskazanym terminie dokumenty będą dostępne u pracowników administracji.

Administracja szkoły pracuje w godzinach od 8.00-14.00. Prosimy wykorzystywać możliwość kontaktu elektronicznego i telefonicznego.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie,

otrzymaliście państwo drogą mailową hasła i loginy, które należy wykorzystać w procesie rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej. Proces ten prowadzony jest elektronicznie:  https://nabor-pomorze.edu.com.pl/kandydat/app/

INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW, którzy stosunkowo niedawno zamieszkali w GDYNI

MLEGITYMACJA

LEGITYMACJA SZKOLNA
w telefonie komórkowym ...

Przedłużenie
legitymacji mobilnej

na następny rok szkolny

TELEFONY!!!

BOISKA SZKOLNE

BOISKA SZKOLNE CZYNNE OD GODZINY 8:00-17:00

PO UPRZEDNIM DOKONANIU REZERWACJI NA STRONIE

ZAKŁADKA: ZAREZERWUJ BOISKA

KAŻDORAZOWO DOKONANĄ REZERWACJĘ, NALEŻY OKAZAĆ PRACOWNIKOWI PORTIERNI PRZED ROZPOCZĘCIEM ZAJĘĆ.

UBEZPIECZENIE

UCZNIÓW

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy do dnia 15 października 2019 roku. Serdecznie dziękujemy.

MAPA