A A A

 

 

 pinezka

Wiemy

jak

wyglada zima

 

 pinezka 

ZEBRANIA

3, 4, 5 MARCA 2020

 


 

pinezka Szanowni Rodzice uczniów klas VIII,

dziękujemy za terminowe złożenie deklaracji dot. wyboru języka obcego na egzaminie. Do 15 października należy przedłożyć wychowawcom informację o dysfunkcjach swojego dziecka   z PPP o ile takiej opinii  jeszcze nie ma w szkolnej dokumentacji.Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące egzaminu ósmoklasisty  będziemy Państwa informować na bieżąco oraz znajdziecie Państwo na stronach:      www.oke.pl                 www.cke.gov.pl
 

pinezka

Program dla szkół
warzywa i owoce
oraz szklanka mleka

Zasady zdrowego żywienia
poradnik dla rodziców

 

pinezka

MLEGITYMACJA

SP 6 umożliwia posiadanie legitymacji mobilnej w telefonie komórkowym ...

Przedłużenie
legitymacji mobilnej

na następny rok szkolny

 

pinezka

WAŻNE

TELEFONY!!!

UBEZPIECZENIE

UCZNIÓW   

HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI   BOISKA SZKOLNEGO 

INFORMACJE nt OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

Szkoła prosi rodziców o pobranie z naszej strony internetowej dokumentu dotyczącego informacji na temat ochrony danych osobowych - strona pierwsza oraz zgód związanych z pobytem dziecka w szkole - strona druga. Po wydrukowaniu i zapoznaniu się z RODO prosimy o wybranie oraz zaznaczenie swoim podpisem w tabeli na jakie działania szkoły rodzic wyraża zgodę, a na które nie wyraża zgody. Brak podpisu w odpowiednim punkcie tabeli rozumie się jako niewyrażenie zgody.

Wydrukowane (najlepiej dwustronnie) i czytelnie podpisane zgody prosimy o dostarczenie wychowawcy klasy do dnia 15 października 2019 roku. Serdecznie dziękujemy.

 

KONTAKT

MAPA

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc