UWAGA!!!  Dyrektor SP nr 6  poszukuje nauczyciela matematyki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie ofert e-mailem: dyrektor@sp6.gdynia.pl

 

 

 

MEDALIŚCI

Medal szkoły klasy IV - VI

Mały medal szkoły klasy I - III

Medal Szkoły - to najwyższe w szkole wyróżnienie, otrzymują go uczniowie klas szóstych, którzy:

         byli uczniami szkoły co najmniej przez ostatnie dwa lata nauki,

         otrzymali na koniec roku z zachowania ocenę wzorową,

         uzyskali średnią stopni na świadectwie ukończenia szkoły co najmniej 5.75,

         mają na świadectwie ukończenia szkoły same stopnie celujące i bardzo dobre, dopuszcza się jedną ocenę dobrą,

         czynnie angażowali się w życie klasy i szkoły.

Od roku szkolnego 2011-2012  do 2015-2016 w Szkole Podstawowej nr 6 przyznawało się Mały Medal Szkoły zgodnie z regulaminem uczniom kończącym pierwszy etap edukacyjny.

Mały Medal Szkoły przyznaje się uczniom klasy III, którzy:

         wzorowo zachowuje się w każdej sytuacji wobec starszych i rówieśników, jest grzeczny i kulturalny, przestrzega przyjętych norm klasowych, zmienia obuwie, nosi mundurek;

         rzetelnie pracuje i solidnie wywiązuje się z obowiązków szkolnych poprzez odrabianie prac domowych, rozwijanie zainteresowań na zajęciach kółek przedmiotowych, aktywny udział w życiu klasy;

         uzyskuje wysokie oceny w nauce potwierdzone między innymi wynikiem testu dla klas trzecich oraz sprawdzianem z języka angielskiego;

        reprezentuje szkołę na zewnątrz poprzez udział w konkursach i zawodach międzyszkolnych;

         był uczniem naszej placówki co najmniej przez 1,5 roku.  

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2015/2016:

Jachna Zuzanna, Piontke Weronika, Przygodzki Marek, Flieger Helena, Kąkol Aleksandra, Kopacz Ewelina, Machalewska Weronika, Miłosz Kinga, Głodowska Wiktoria, Ryplewicz Julia, Truszkowski Marcin, VI e – Cybulska Izabela, Dominik Wiktoria, VI f - Gurtatowska Kaja, Incewicz Aleksandra, Marchwińska Nikola, Miazga Jakub , Miazga Marika, Plenikowska Zofia

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2014/2015:

Ciunel Wojciech, Kilińska Klaudia, Kuźmicka Justyna, Kwaśnik Aleksandra, Leśniak Maciej, Łapucka Aleksandra, Niemczycka Marytna, Okoń Julia, Rakowska Paulina, Różański Oskar, Wardin Elliot, Wohs Daria, Zalewska Marta.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2013/2014:

Kinga Sokołowska, Julia Blaszke, Julia Dąbrowska, Klaudia Wszytko, Katarzyna Żukowska, Marcin Mordecki, Dawid Kliński, Mateusz Ortmann, Piotr Lis, Dominika Pasek, Joanna Błaszczak, Michalina Bonalska, Anna Szatner, Martyna Rogalewska, Małgorzata Kiełczewska, Bogna Żbikowska, Agata Mierzwa, Julia Wałdoch, Paulina Żelewska, Hanna Malara, Małgorzata Oleksik, Paulina Chybalska, Julia Jezierska, Filip Żemajtys, Agata Żmijewska i Natalia Hajdebrek, Jakub Wiech, Julia Płachta, Julia Chudon, Lena Stawska, Julia Zaremba, Piotr Bielawa.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2012/2013:

 Bancerek Ewa, Cegiełka Dawid, Cylkowska Maria, Eliasz Igor, Grzesiuk Zuzanna, Kałmucka Marta, Kopica Adrianna, Kuras Piotr, Majoch Marek, Minasiewicz Michał, Modrzejewska Matylda, Nowicka Anna, Plenikowski Jan, Rączkowska Sandra, Starosta Joanna, Suchodolska Karolina, Sugalska Weronika, Wojciechowski Paweł, Woźnicka Natalia, Zgódka Bartłomiej, Zybort Dominika.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2011/2012:

Patrycja Lewczuk, Julia Kozłowska, Michał Pajórek, Paweł Styn, Katarzyna Wieczorek, Agata Milewska, Martyna Wojtusik, Aleksandra Nyske, Maria Obiegły, Magdalena Pasek, Natalia Rutkowska, Agnieszka Skólska, Magdalena Sugalska, Monika Woss, Maksymilian Chmielewski.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2010/2011:

Krzysztof Brodzik, Sebastian Gętkowski, Norman Kowalewski, Kacper Mazurek, Aleksandra Melzacka, Weronika Winkel, Justyna Janicka, Miszela Bajkiewicz, Dawid Górka, Marta Sikorska, Monika Stenka, Agata Figura, Maria Krupa, Paulina Mysłek, Emilia Pietrzyk, Adrian Szczygieł, Bartłomiej Truszkowski.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2009/2010:

Gierszewska Klaudia, Golnau Agnieszka, Głowacka Natalia, Pajórek Karol, Koleśniak Aleksandra, Malara Justyna, Rusiecka Grażyna, Antosz Ewelina, Gondek Marta, Kosiński Michał, Rzeczkowska Aleksandra, Wasielewska Dominika, Pęksa Dawid, Wysocki Rafał, Dąbrowska Julia, Pyć Pamela, Borowska Agnieszka, Bielang Piotr, Jachim Karolina, Masewicz Wiktoria, Ratajczak Zuzanna, Maćkowiak Bartosz.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2008/2009:

Afeltowicz Weronika, Babij Weronika, Cisowska Magdalena, Rusiniak Marcin, Michalak Katarzyna, Sekułą Maja, Smulko Michalina, Szczepańska Natalia, Wszytko Dawid, Zagożdżon Aleksandra, Kaniewski Patryk, Kaźmierczak Przemek, Stojaczyk Dariusz, Ziemba Patrycja, Bierła Magdalena, Jezierska Marta, Koleśniak Milena, Ryske Kacper, Ryske Paula, Pilek Daniela, Diakowska Karolina, Jasiński Marcel, Marciniak Robert, Sączewska Paulina, Wieczerzycka Joanna, Wieczerzycka Katarzyna.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2007/2008:

Paulina Brelińska, Sławomir Jasicki, Paweł Kuźmicki, Oskar Kwidziński, Michał Larowski, Martyna Mocek, Przemysław Przybyt, Kacper Rupiński, Paulina Skrzypińska, Szymon Woźniarski, Agnieszka Kujawska, Katarzyna Pawlicka, Dominik Mężyk-Sikorski, Paulina Walewska, Sandra Nowik, Aleksandra Milewska, Daria Pobłocka, Eliza Sobocińska, Sandra Baracz, Paulina Ciesielska, Aleksandra Muszkiewicz, Patrycja Prostak, Dominika Winiarska, Agata Korczyńska, Marta Pawłowska.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2006/2007:

Magdalena Golnau, Izabela Hej, Inez Kowalska, Karol Rosiński, Bartosz Sikorski, Zuzanna Dermont, Jakub Gilewski, Klaudia Gostkowska, Mateusz Hajdel, Michał Murawko, Mikołaj Stobiński, Marta Gruenwald, Ewa Kowalska, Joanna Paszenda, Katarzyna Szneler, Mikołaj Walczak, Dominika Kukowska, Anna Kuksinowicz, Aleksandra Oleksiak, Marta Szczepańska, Justyna Chmial, Paulina Dzwińczyk, Aleksandra Kopija.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2005/2006:

Maria Bastian, Michał Brodzik, Mateusz Kaczmarek, Aleksandra Micek, Jakub Pieniążek, Sylwia Piesik, Alicja Ruskowiak, Jędrzej Warzocha, Kamil Bruggemann, Agnieszka Tkaczyk, Aleksandra Warzybok, Mikołaj Więcek, Paweł Lipiński, Ewa Sobczak, Paula Gliniecka, Anna Jurkiewicz, Roksana Malinowska, Weronika Mazurkiewicz, Agnieszka Sączewska, Paula Wiktorowicz..

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2004/2005:

Bierła Joanna, Jachim Katarzyna, Kucharonek Aleksander, Łątkowska Emilia, Ostrowski Arkadiusz, Bieńkowski Łukasz, Bulczak Krzysztof, Cecot Aleksandra, Górnik Monika, Klonowska Małgorzata, Budzisz Tomasz, Januszewska Emilia, Kłodzińska Marta, Larowska Daria, Melzacka Alicja, Pawliczuk Anna, Pietrzak Mateusz, Plaga Joanna, Przybyszewski Hubert,Ryterski Rafał, Świętanowska Agnieszka, Woźniak Dawid, Chłopicka Magdalena, Michalak Joanna, Strzebrakowska Barbara.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2003/2004:

Gondek Agnieszka, Kontna Marta, Kukowska Kinga, Mikuliszyn Joanna, Mazurkiewicz Alicja, Nowakowski Paweł, Pieniążek Patrycja, Drążkiewicz Maria, Palmowski Tomasz, Perszewski Jakub, Pobłocki Damian, Kowalska Barbara, Mańkowska Milena, Szczepańska Daria.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2002/2003:

Bednarek Daria, Grabowska Anna, Januszewski Tomasz, Joniec Marcin, Klimek Adrianna, Smulko Aleksandra, Stoliński Patryk, Ziemska Monika.

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolny, 2015/2016:

Babirecka Nadia, Bielawski Maciej, Bumbul Martyna, Daniluk Jakub, Jeżyk Kinga, Komar Paulina, Krzynówek Kamil, Kurdybelski Hubert, Laskowska Agata, Labudda Jakub, Przekora Paulina, Pykałów Wiktor, Rychlewska Julia, Stanik Szymon, Stefaniuk Łukasz,  Wrycz-Rekowski Maksymilian, Zięba Roksana, Brancewicz Lidia, Gawior Patrycja, Górnowicz Arkadiusz, Hendzel Maria, Marchwińska Karolina, Puźniak Natalia, Rybak Nikola, Skólska Emilia, Sobisz Maja, Szumski Sebastian 

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolny, 2014/2015:

Bodnar Amelia, Ciaś Paweł, Ciura Adrianna, Czerechowska Aleksandra, Dajnowiec Agata, Flieger Piotr, Flis Mateusz, Frankowska Wiktoria, Incewicz Dominika, Kąkol Krzysztof, Konopka Aleksandra, Mikulewicz Szymon, Miller Maja, Mroziński Karol, Pawlędzio Oliwia, Piontke Wojciech, Reszka Zuzanna, Roczniok Anna, Sobolewska Kinga, Szewc Kalina, Tołwiński Bartosz, Turkowska Zuzanna, Wasielewska Weronika, Wątróbska Zofia, Zienkiewicz Franciszek, Źmijewski Maciej

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolny, 2013/2014:

Barszczewski Mateusz, Bągorska Ewelina, Bruniecki Michał, Cysarz Wiktoria, Duraziński Marceli, Gąsiorek Kinga, Golec Oliwia, Gorzejewska Anna, Górecka Laura, Grzybek Emilia, Gryglicka Klara, Kaliszewski Piotr, Kaniewski Marek, Machalewski Damian, Machaliński Michał, Majsnerek Zofia, Markiewicz Natalia, Mierzwa Julia, Mrówka Julia, Niemczycki Maksym, Ostrowski Kamil, Pałczyńska Joanna, Piskorska Julia, Rietz Paweł, Spaleniak Oliwia, Stasińska Magdalena, Tołoczko Aleksandra, Urbanek Przemysław, Wałdoch Kinga, Zgarlicka Agata, Zimna Zuzanna, Żybort Natalia

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2012/2013:

Bernaś Paulina, Borowiecka Patrycja, Cieniuch Nina, Ciupa Michał, Cybulska Izabela, Dobrzyńska Katarzyna, Domaszek Igor, Dominik Dawid, Dominik Wiktoria, Fliegrer Helena, Geisler Igor, Gierczak Mikołaj, Głodowska Wiktoria, Grygierzec Jakub, Gurtatowska Kaja, Incewicz Aleksandra, Jachna Zuzanna, Jamroży Bartosz, Jezierski Aleksander, Kamińska Natalia, Kawczyński Kajeten, Kąkol Aleksandra, Konieczny Mateusz, Kopacz Ewelina, Korboniak Borys, Korzeniewska Natalia, Kropidłowski Franciszek, Machlewska Wiktoria, Marchlewski Konrad, Marchwińska Nikola, Marczak Wiktoria, Marszałkowski Maciej, Matusiak Jakub, Miazga Jakub, Miazga Monika, Miłosz Kinga, Miziołek Aleksandra, Niklas Maja, Nyca Mateusz, Peek Karolina, Pionke Weronika, Plenikowska Zofia, Potrykus Bartłomiej , Przygodzka Weronika, Przygodzki Marek, Ryplewicz Julia, Sabiron Kamil, Sawrycka Edyta, Sikorska Wiktoria, Skiba Jakub, Skupska Julia, Sobiecki Mateusz, Sowiński Jan, Stromska Małgorzata, Sumińska Joanna, Szulist Milena, Szyszko Maja, Świtała Julia, Tessmer Dobromiła, Tobjasz Tymon, Wróblewska Aurelia, Wróblewska Roksana, Zygadło Konrad

Uczniowie, którzy otrzymali Medal Szkoły w roku szkolnym 2011/2012:

Banach Natalia, Bartel Jan, Bieniek Emilia, Buba Agnieszka, Bunia Mateusz, Chojnacki Damian, Ciunel Wojciech, Frankowska Wiktoria, Frelich Wojciech, Gapiński Piotr, Gawan Aleksander, Girucka Aleksandra, Golińczak Martyna, Gosz Magdalena, Hausman Julia, Iwanicka Dominika, Jastrzębska Martyna, Kaczmarek Nikola, Karpiński Mateusz, Kaszubowski Łukasz, Kilińska Klaudia, Konopka Szymon, Kopica Joanna, Kotkiewicz Filip, Kułeczko Roksana, Kurstak Antoni, Kuźnicka Justyna, Kwapich Jerzy, Kwaśnik Aleksandra, Lubner Katarzyna, Maciszak Mateusz, Malinowska Oliwia, Matuszczak Mateusz, Matysiak Jakub, Mendelewska Anna, Mildner Julia, Miłaszewski Wojciech, Mocek Klara, Niemczycka Martyna, Nows Patrycja, Okoń Julia, Oracz Nadia, Pawelec Jakub, Pazura Krzysztof, Pepliński Jan, Piętka Oliwia, Piotrowska Zofia, Rakowska Paulina, Roczniok Bartosz, Różański Oskar, Sadowska Rozalia, Segieth Julian, Słomska Magdalena, Sokołowska Weronika, Stec Kacper, Szoka Klaudia, Wardin Eliot, Warmowska Marta, Wohs Daria, Wolff Martyna, Wolna Anna, Wołcz Vanessa, Wójcik Michał, Wrześniak Zuzanna, Zalewska Marta, Ziółkowska Katarzyna, Żółtowska Blanka.

 

 

MEN

 

men logo

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo