452Serdecznie dziękujemy dzieciom z klas II i III oraz ich rodzicom za udział w konkursie „Serce z piernika” Upieczone pierniki trafiły na szkolny jarmark bożonarodzeniowy organizowany przed świętami, a zebrane tą drogą fundusze przeznaczone zostały na cele charytatywne. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczniów. Wykonali wspaniałe, kolorowe i bardzo pomysłowe ciastka. Dziękujemy wszystkim - zarówno twórcom tych wspaniałych wypieków jak i tym, którzy je zakupili.Okazaliście wspaniałe piernikowe serce i pomogliście potrzebującym!!! Jeszcze raz dziękujemy i życzymy, aby Święta Bożego Narodzeniawypełnione były spokojem i radościąa Nowy Rok 2016 tylko dobrym czasem. Dyrekcja, organizatorzy oraz SU przy naszej szkole.

MEN

 

men logo

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo