Dnia 25 maja 2018 zapraszamy na zajęcia otwarte realizowane w ramach projektu

DZIEŃ DOBRY w SZKOLE


WAKACJE NA SZÓSTKĘ

Dla dzieci młodszych organizujemy zajęcia w wybrane dni wakacji pt WAKACJE na 6

możliwość mailowego zgłaszania dzieci na tę formę zajęć opiekuńczych jest dostępna do 30 maja 2018, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

osoby, które zgłosiły dziecko na zajęcia w ramach projektu WAKACJE na 6 otrzymają odpowiedź zwrotną drogą elektroniczną do dnia 20 czerwca 2018)


rekrutacja na rok szkolny 2018-2019 czytaj więcej

Szanowni Państwo, dziękujemy za zgłoszenie dziecka do naszej placówki.

 lista dzieci przyjętych do SP nr 6 zostanie udostępniona dnia 25 maja 2018 g. 12.00,

 lista dzieci w podziale na oddziały zostanie udostępniona dnia 04 czerwca 2018 g. 12.00.

 Zapraszamy Rodziców dzieci przyjętych do oddziałów zerowych i klas pierwszych

na spotkanie z wychowawcami klas dnia 20 czerwca 2018 o g. 17.00

UWAGI I WNIOSKI ZWIĄZANE Z REKRUTACJĄ NALEŻY ZGŁASZAĆ: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Rusza kolejna edycja Festiwalu Pasji

Do udziału zapraszamy osoby, które chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami i pasjami. Festiwal odbędzie się 24 maja od godziny 14 w małej sali gimnastycznej. Zapisywać można się u pani K.Pęksy i M.Kuksinowicz. Zapraszamy.


Szkoła nasza jest placówką współpracującą z międzynarodową organizacją UNICEF, której celem jest promowanie idei pomocy humanitarnej oraz praw dziecka.

logo klubu szkol


 Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni została wyróżniona i otrzymała prestiżowy certyfikat firmy Microsoft „Szkoła w Chmurze”

Szkoła Podstawowa Nr 6 w Gdyni została wyróżniona i otrzymała prestiżowy certyfikat firmy Microsoft „Szkoła w chmurze”. Dzięki temu dołączyła do ogólnopolskiej sieci Szkół w Chmurze Microsoft oraz ogólnoświatowej sieci Microsoft Schools. Certyfikat i list gratulacyjny dla dyrekcji, kadry pedagogicznej i uczniów przekazały Cecylia Szymańska- Ban - Dyrektor ds. Edukacji Microsoft Polska oraz Agata Kapica - Manager Programu Microsoft dla Edukacji Microsoft Polska. Tytuł nadawany jest szkołom, które podjęły się procesu transformacji sposobu nauczania z wykorzystaniem nowych technologii, który pozytywnie wpływa na wyniki uczniów. To zaszczytne wyróżnienie stało się możliwe dzięki zaangażowaniu nauczycieli i dyrekcji szkoły. W szkole aktywnie wykorzystuje się usługę Office 365 Education, która daje wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o pracę mobilną, zespołową czy komunikację wewnątrz szkoły. Dzięki innowacyjnemu i synergicznemu podejściu do edukacji nauczyciele Szkoły Podstawowej Nr 6 w Gdyni otrzymali również zaproszenie do światowych programów takich jak Microsoft Innovative Expert Educator– globalnej sieci innowacyjnych nauczycieli oraz Showcase School czyli globalnej sieci innowacyjnych szkół.

sp6 sz w ch

PRZECZYTAJ ....


ZAPROSZENIE NA ZEBRANIA


DORADZTWO ZAWODOWE


SZKOŁA NIEPODLEGŁEJ


 


Z przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła zdobyła odznakę 'Szkoła eTwinning'. Jesteśmy jedną z 1211 szkół w całej Europie (i jedną z 70 polskich placówek), która świętuje sukces zespołów eTwinning. "Każda ze szkół wzięła udział w dwustopniowym procesie weryfikacyjnym, w wyniku którego wyłoniono pionierów i liderów w praktyce cyfrowej, edukacji w zakresie e-Bezpieczeństwa, twórczym i innowacyjnym podejściu do nauczania, promowaniu ustawicznego rozwoju zawodowego kadry i współpracy wśród nauczycieli i uczniów." (źródło: etwinning.pl). Jesteśmy dumni i szczęśliwi.

Lista laureatów - piszą o nas 😊: czytaj tu ...


Przygotowania do akcji Rowerowy Maj rozpoczęte. Manewry rowerowe opanowane perfekcyjnie. Od 7 maja ruszamy. Zapraszamy wszystkich do udziału!

ROWEROWY MAJ 2018


KARTA ROWEROWA 2018


gnf

 

GDYNIA NA FALI - BEZPIECZEŃSTWO NAD WODĄ


25 maja pragniemy spotkać się w naszej szkole, aby wspólnie, miło spędzić czas.

Już teraz myślimy o tym, jak przygotować się do tego wydarzenia. Wszystkich, którzy chcieliby współtworzyć atmosferę tego dnia i wieczoru (uczniów, nauczycieli, rodziców, opiekunów) zapraszamy na spotkanie organizacyjne. Odbędzie się ono 15 marca o 17.00 w sali 07. Przyjdźcie z pomysłami lub bez, czekamy na Was. Koordynatorka projektu: Małgorzata Kuksinowicz


ZAJĘCIA ADAPTACYJNE 2018


rekrutacja na rok szkolny 2018-2019 czytaj więcej

KLASY SPORTOWE 2018

testy sprawnościowe 11 maja 2018 g. 15.00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KLASA INNOWACYJNA 2018

spotkanie dla Rodziców uczniów klas III zainteresowanych ofertą odbędzie się 15 maja 2018 o godzinie 18.30

ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE 2018

zgłoszenia elektroniczne 26 marca 2018 - 09 kwietnia 2018

spotkanie dla Rodziców 11 kwietnia 2018 godzina 17.00

KLASY PIERWSZE 2018

składanie dokumentów 30 marca 2018 - 27 kwietnia 2018

spotkanie dla Rodziców 11 kwietnia 2018 godzina 17.00


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE DLA KLAS IV i VII

INFORMACJA DLA KLAS IV

INFORMACJA DLA KLAS VII

REZYGNACJA Z WDŻ


 

MEN

  men logo

 

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo

eTwinning

etwinlogo

czarna 4

cc