UWAGA!!!  Dyrektor SP nr 6  poszukuje nauczyciela matematyki. Wszystkich zainteresowanych prosimy o składanie ofert e-mailem: dyrektor@sp6.gdynia.pl

Dnia 07.12.2017r w Naszej Szkole odbyło się spotkanie z wyjątkowym sportowcem Dawidem Krzyżowskim- Mistrzem Polski Red Bull oraz ćwierć finalistą Mistrzostw Świata w Brazylii we Freestyle Football. Pokaz Dawida wprowadził Nas wszystkich w ogromne zdumienie , jesteśmy pełni podziwu dla Jego umiejętności. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego zdjęcia i autografów. Po spotkaniu ,uczniowie klas sportowych mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach przeprowadzonych przez naszego gościa , gdzie mogli nauczyć się -na co należy zwrócić uwagę przy nauce podstawowych trików , ile czasu zajmuje opanowanie do perfekcji danych elementów technicznych, oraz jak dużą wytrwałością należy się wykazać by osiągnąć wymarzony cel.

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeId228cf0aa34


W sobotę 2 grudnia uczniowie klasy IVf, IVg uczestniczące na koło przyrodnicze wybrali się razem z Klubem Krajoznawców „BLIZA” na Złaz Mikołajkowy. Pomimo mroźnej aury doszliśmy do mety na Świętą Górę. Wspólna wędrówka zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który przybył z workiem prezentów dla grzecznych i wytrwałych uczniów.

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeId6a49c9e6b6

 


 Mikołajki klasowe

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeId014d71be06


Mecze matematyczne

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeId321360fc3a


28 listopada 2017r. uczniowie klas 5c, 7a i 7e przeczytali dla zaproszonych gości "Dziady cz.2" A. Mickiewicza. Interpretacja aktorów spotkała się z uznaniem wszystkich, podobnie, jak niezwykła dekoracja, która była przepięknym uzupełnieniem występu.

 dziedy1   dziady


Warsztaty z programowania i robotyki z edukacyjnym robotem "OzoBot" prowadzone przez Mateusza Koman z Edu-Sense

klasa 4

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeIdca453070d3

klasa 7

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeIdf5fc1c83b6


Warsztaty komiksowe

View the embedded image gallery online at:
http://sp6.gdynia.pl/index.php/pl/klasy-iv-viii#sigFreeIddddad56184


Dzień Dobrego Uczynku. 21. listopada 2017r. (wtorek) to Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, w naszej szkole nazwany Dniem Dobrego Uczynku. Z tej okazji chcemy w sposób szczególny uczcić to wydarzenie. Postanowiliśmy, aby każdy z nas tego dnia spełnił dowolny dobry uczynek dla drugiej osoby. Pożycz koledze książkę, zanieś plecak pod salę lekcyjną, podziel się batonem… Możliwości jest wiele. Później opowiedz o swym dobrym uczynku opiekunom samorządu, a my je wszystkie spiszemy. Liczymy na czynny udział w akcji. Mamy nadzieję, że życzliwość i pomoc drugiemu pozostanie z nami na dłużej.


 

MEN

 

men logo

BIP

 bip logo

KO GDAŃSK

kog logo

UM GDYNIA

gdynia logo