Uczennica Maria Hendzel z klasy 5c w dniu 20.01.2018r reprezentowała naszą szkołę na III WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PIOSENKI AKTORSKIEJ I MUSICALOWEJ. Solistka wykonała utwór „Czarodziej i ja” i za wykonanie i interpretację utworu zdobyła I miejsce. Gratulujemy kolejnego sukcesy muzycznego Marysi.

Uczennica Maria Hendzel z klasy 5c w dniu 19.01.2018r reprezentowała naszą szkołę na XVIII MIĘDZYSZKOLNYM FESTIWALU PIOSENKI NASZYCH DZIADKÓW w kategorii wiekowej klas 4-7. Solistka wynała utwór „Wesołu deszczyk”, którym podbiła serca jurorów i publiczności oraz otrzymała główną nagrodę festiwalu GRAND PRIX. Gatulacje dla Marysi i życzymy następnych sukcesów muzycznych.

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Najlepsi z języka angielskiego w naszej szkole

ang naj

Gra miejska "Grudzień 1970 w Gdyni"

Król Maciuś Pierwszy z wizytą w klasie  4f

krol macius

W Muzum Miasta Gdyni

Dnia 07.12.2017 w Naszej Szkole odbyło się spotkanie z wyjątkowym sportowcem Dawidem Krzyżowskim- Mistrzem Polski Red Bull oraz ćwierć finalistą Mistrzostw Świata w Brazylii we Freestyle Football. Pokaz Dawida wprowadził Nas wszystkich w ogromne zdumienie , jesteśmy pełni podziwu dla Jego umiejętności. Oczywiście nie obyło się bez wspólnego zdjęcia i autografów. Po spotkaniu ,uczniowie klas sportowych mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach przeprowadzonych przez naszego gościa , gdzie mogli nauczyć się - na co należy zwrócić uwagę przy nauce podstawowych trików, ile czasu zajmuje opanowanie do perfekcji danych elementów technicznych, oraz jak dużą wytrwałością należy się wykazać by osiągnąć wymarzony cel.

W sobotę 2 grudnia uczniowie klasy IVf, IVg uczestniczące na koło przyrodnicze wybrali się razem z Klubem Krajoznawców „BLIZA” na Złaz Mikołajkowy. Pomimo mroźnej aury doszliśmy do mety na Świętą Górę. Wspólna wędrówka zakończyła się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który przybył z workiem prezentów dla grzecznych i wytrwałych uczniów.

Mikołajki klasowe

Mecze matematyczne

W listopadzie uczniowie klasy VID pod opieką M.Latos-Kleina i A.Goleckiego zgłosili swój udział w ogólnopolskim turnieju o charakterze sportowo-edukacyjnym pod nazwą DRUŻYNA ENERGII, tworząc filmik, w którym należało pokazać sportowy charakter Naszej Szkoły. Ambasadorami konkursu są: Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko i Krzysztof Ignaczak i to właśnie oni pełnią funkcję jurorów. 3 grudnia ogłoszono wyniki, w związku z czym mamy zaszczyt poinformować wszystkich, że Nasza Szkoła znalazła się w 100-ce najlepszych szkół w Polsce!!! Przeszliśmy do kolejnego etapu jakim jest etap sportowy, do udziału w kolejnej fazie turnieju  dołączyli do nas uczniowie z oddziałów sportowych klas VII - czas trwania kolejnego etapu 5 miesięcy w ciągu, którego uczniowie muszą wykonywać zadania przedstawione przez Ambasadorów konkursu. Szczegóły dotyczące konkursu na stronie www.druzynaenergii.pl

druzyna

28 listopada 2017r. uczniowie klas 5c, 7a i 7e przeczytali dla zaproszonych gości "Dziady cz.2" A. Mickiewicza. Interpretacja aktorów spotkała się z uznaniem wszystkich, podobnie, jak niezwykła dekoracja, która była przepięknym uzupełnieniem występu.

dziedy1   dziady

Warsztaty z programowania i robotyki z edukacyjnym robotem "OzoBot" prowadzone przez Mateusza Koman z Edu-Sense

klasa 4

klasa 7

Warsztaty komiksowe

Dzień Dobrego Uczynku. 21. listopada 2017r. (wtorek) to Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, w naszej szkole nazwany Dniem Dobrego Uczynku. Z tej okazji chcemy w sposób szczególny uczcić to wydarzenie. Postanowiliśmy, aby każdy z nas tego dnia spełnił dowolny dobry uczynek dla drugiej osoby. Pożycz koledze książkę, zanieś plecak pod salę lekcyjną, podziel się batonem… Możliwości jest wiele. Później opowiedz o swym dobrym uczynku opiekunom samorządu, a my je wszystkie spiszemy. Liczymy na czynny udział w akcji. Mamy nadzieję, że życzliwość i pomoc drugiemu pozostanie z nami na dłużej.