E-DZIENNIK

E-DZIENNIK - INFORMACJE

Szanowni państwo
informujemy, że rodzice/opiekunowie którzy nigdy nie otrzymali danych do logowania na platformie miejskiej e-dziennik muszą zostać w pierwszej kolejności zweryfikowani przez wychowawcę klasy, tj. sprawdzenie poprawnego adresu e-mail. Adres e-mail jest unikatem w systemie i nie może być przypisany do więcej niż 1 osoby! Jeżeli oboje rodziców chce korzystać z platformy muszą posiadać różne adresy. Po weryfikacji przez wychowawcę informacja zostanie przesłana do administratora systemu i wówczas na podany e-mail rodzica zostanie wysłany login i hasło.

Rodzice/opiekunowie, którzy nie mogą się zalogować na platformę miejską e-dziennik na podstawie dotychczasowych danych muszą wygenerować nowe hasło. Robią to sami poprzez wybranie na stronie głównej przycisku "Zmiana hasła" wg wskazówek na ekranie.

Aby zalogować się na platformę miejską kliknij tu ...

Urząd Miasta Gdyni informuje, że wdrożony projekt e-dziennik funkcjonuje w 60 szkołach w Gdyni. W Szkole Podstawowej nr 6 została uruchomiona platforma miejska, do której mają dostęp rodzice/opiekunowie uczniów szkoły klikając E-DZIENNIK .

Po kliknięciu linka należy potwierdzić bezpieczeństwo połączenia z serwerem.

Publikujemy podręcznik użytkownika systemu , z którym warto się zapoznać.

W przypadku zgubienia loginu prosimy o kontakt z autoryzowanego (zgłoszonego wychowawcy w szkole) adresu e-mail z administratorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W treści wiadomości proszę podać imię i nazwisko osoby dla której był przypisany login oraz klasę do której uczęszcza uczeń.

im. Antoniego Abrahama
81 - 194 Gdynia ul. Cechowa 22