Podziękowania dla naszej szkoły od Gdyńskiego Hospicjum:)


13 stycznia 2017 r. w szkole odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci z klas 0-3. Uczniowie bawili sę w rytm popularnych przebojów, brali udział w ciekawych zabawach i uczestniczyli w pokazach artystycznych. Było wesoło, głośno i kolorowo, gdyż dzieci były ciekawie i barwnie poprzebierane. Z dobrymi humorami rozpoczynamy zimowe ferie!


W styczniu w ramach projektu edukacyjnego dla gdyńskich klas III szkół podstawowych odbyły się warsztaty dla trzecioklasistów pt. “Zdrowo jem, więcej wiem … a do tego ćwiczę”. Uczniowie przez 3 godziny uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez: psychologa, psychodietetyka i trenera personalnego! Uczniowie wzbogacili wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia w oparciu o zdrową, zbilansowaną dietę i różne formy aktywności fizycznej. Do domów dostali w prezencie gry planszowe, w które mogą zagrać z pozostałymi członkami rodziny.


2 i 3 stycznia 2017 r. w szkole odbyły się dla klas młodszych warsztaty z EduFun pt. “POGODA I JEJ TAJEMNICE”. Uczniowie mieli możliwość zamienienia się w najprawdziwszych prognostyków, dowiedzieli się, jak wygląda mapa pogody, jak przewidzieć prognozę na najbliższy tydzień. Efektem zajęć było nagranie króciutkiego filmiku z prognozą pogody z udziałem dzieci.

 

 

 

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6
im. Antoniego Abrahama
81 - 194 Gdynia ul. Cechowa 22
tel/fax 58 6254025 i 58 6654888
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BIP

 bip logo 2