aktualności

Dnia 2 grudnia klasa 4 b tworzyła swoje własne krainy na wzór Narnii. Uczniowie budowali wejścia do wymyślonego królestwa oraz ustalali zasady obowiązujące w ich światach. Pomysłowość uczniów nie zna granic - w jednej grupie pojawił się mieszkaniec tajemniczej krainy Zegaropożeraczy, w innej wejście zostało przyozdobione kwiatkiem. W pewnej krainie zadbano o środki czystości, a do innej wchodziło się przez sprytnie skonstruowany stary komin.

View the embedded image gallery online at:

W związku z akcją "Christmas cards for our eTwinning partners" uczestnicy koła DISCOVER przygotowali kartki świąteczne dla swoich przyjaciół z Europy. Założeniem tego przedsięwzięcia jest to, aby każda szkoła uczestnicząca w projekcie wykonała i przesłała kartkę świąteczną dla swoich europejskich kolegów i koleżanek. Do kartek każda ze szkół ma dołączyć upominek. My wpadliśmy na pomysł, aby do kartek świątecznych dołączyć widokówkę z Gdyni z pozdrowieniami wraz z naszym polskim grosikiem na szczęście  Przyznamy, że jesteśmy ciekawi na jakie pomysły wpadnie Grecja, Litwa, Rumunia, Turcja, Zjednoczone Królestwo, Serbia, Bułgaria, co dołączą za ciekawostkę Włochy, a jaki upominek otrzymamy ze szkół z Polski - z Torunia, Cynkowa i Falkowa... Nie możemy się doczekać!

Oto nasze kartki...       FOTO 1       FOTO 2

1 grudnia 2016 r. uczniowie klasy III a wraz z rodzicami i rodzeństwem wzięli udział w świątecznym spotkaniu integracyjnym. Tematem przewodnim warsztatów były kalendarze adwentowe. Wyobraźnia nie ma granic - powstawały przepiękne i oryginalne kalendarze, które pomogą dzieciom odliczać czas do Bożego Narodzenia.

View the embedded image gallery online at:

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zostaliśmy kolejny raz zwycięzcami konkursu na logo europejskiego projektu, tym razem projektu: WORKOUT, NUTRITION, HEALTH and WELLNESS!!! Rywalizowaliśmy z koleżankami i kolegami z: - Włoch, - Turcji, - Grecji, - Zjednoczonego Królestwa, - Polski, - Serbii, - Litwy, - Rumunii. Pierwsze miejsce to dla nas ogromna radość i motywacja do kolejnych działań ;) Uczestnicy i Opiekunowie koła DISCOVER Magda Rzeppa i Ela Klińska

Uczniowie klasy IIIf wybrali się w ramach projektu Gdyński Szlak Edukacyjny na wycieczkę zwiedzając najciekawsze miejsca Gdyni. Pomimo mroźnej pogody udało się nam poszerzyć i utrwalić wiedzę o wyszczególnione obiekty tj. InfoBox, ORP Błyskawica, Dar Pomorza, Dar Młodzieży, Akwarium Gdyńskie, przystań jachtowa „Marina”. Na drugi etap Gdyńskiego Szlaku Edukacyjnego mali turyści czekają z niecierpliwością do wiosny.

przyjaciele zippiego    O PROGRAMIE

ZAŚWIADCZENIE

dzwonek

UBEZPIECZENIE DZIECKA

W roku szkolnym 2016/2017 uczniowie naszej szkoły będą ubezpieczeni w Towarzystwie Ubezpieczeniowym GOTHAER S.A. Składka roczna wynosi 32 zł. Jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo, składka opłacana jest za jedno dziecko, każde kolejne zwolnione jest z opłaty. Uczniowie klas sportowych objęci są osobną polisą, w ramach tej same składki.
Ubezpieczenie dziecka nie jest obowiązkowe.
WARUNKI       OŚWIADCZENIE
POLISA            POLISA KLASA SPORTOWA